حقایقی که باید از دیدار پیش رو مقابل خنت بدانید

ما چند مورد ارزشمند را گرد هم آورده ایم
بازی پنج شنبه در استادیوم اولیمپیکو ، اولین دیدار از مرحله 32-1 ما با تیم بلژیکی ، در ساعت 21:00 به وقت محلی آغاز می شود.

*بازیهای گذشته با تیم های بلژیکی*

رم در مجموع 18 دیدار با تیم های بلژیکی در رقابت های اروپایی انجام داده است که حاصل آن 9 پیروزی 6 تساوی و 3 شکست می باشد.
هفت مورد از این دیدارها در مراحل حذفی بوده است که شامل پنج صعود و دو مورد حذف از رقابت ها بوده است.

*دو بازی قبلی با خنت*
آخرین بازی های دو تیم در مرحله حذفی سال 10-2009 یوفا کاپ بوده است که هر دو بازی را رم با پیروزی پشت سر گذاشته است.در المپیکو پیروزی سه بر یک رقم خورد و در بلژیک نتیجه عجیب هفت بر یک برای ما حاصل شد.

*یکی دیگر از نقاط عطف کاپیتان توتی *
اولین گل کاپیتان توتی در رقابت های اروپایی در مقابل یک تیم بلژیکی رقم خورد.سال 1995 در مرحله 1.32 مقابل آلست بلژیک

*قلعه المپیکو*
14 بازی آخر رم در المپیکو با ده پیروزی سه تساوی و یک شکست همراه بود.آخرین شکست در مقابل رئال مادرید در مرحله گروهی سال گذشته بود.

*ژکو 101*

ژکو با گلزنی مقابل آتالانتا به رکورد 101 گل برای رم رسید و با گلزنی در بازی امشب از وینچنزو مونتلا عبور خواهد کرد.
ژکو در 9 بازی اخیر خود در بازیهای المپیکو در مسابقات یوفا برای جالیوروسی ، 10 گل به ثمر رسانده است.

*دلایل مثبت بودن خنت*
خنت تاکنون سه بار به این مرحله رسیده است که هر سه بار را با پیروزی و صعود به مراحل بالاتر پشت سر گذاشته است.برابر تاتنهام هاتسپور (17-17-2016) ، اینتراخت فرانکفورت (92-1991) و اسپورتول دانشجنک (197- 1986).
خنت صدرنشین گروه اول شد تا به مرحله حذفی برسد و در گروهی که شامل ولفسبورگ ، سن ایتین و اولکساندریا بود. آنها در پایان با کسب 12 امتیاز از 18 امتیاز ممکن این گروه را به پایان رساندند.خنت در حال حاضر در رتبه دوم لیگ بلژیک قرار دارد و 9 امتیاز با تیم صدر نشین بروژ فاصله دارد.

*مرد خطرناک*
لورن دپویتر در این فصل نمودارهای گلزنی برای خنت را در این رقابتها هدایت می کند ، که در حال حاضر چهار گل زده است. رومن یارمچوک (3) و جاناتان دیوید (2) بسیار نزدیک او را دنبال می کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.