مصاحبه برنائر با رما تی وی

ونسا برنائر هافبک تیم بانوان رم به تازگی در مصاحبه هفتگی تلویزیون رم شرکت کرده ست که سخنان او در زیر قرار گرفته است.

: “من از نظر شخصی خوشحال هستم ، من خوب هستم ، احساس خوبی دارم ، از نظر جسمی نیز احساس بهتری دارم. من کاری را که می خواهم انجام می دهم ، اهداف خود را دنبال می کنم.”

پست فعلی؟
“با سال گذشته فرق می کند اما چیز جدیدی نیست. من در تیم ملی آنجا بازی کردم. این من را به دروازه نزدیکتر می کند. من این را دوست دارم برای این. آزادی عمل بیشتری وجود دارد ، ما همیشه کمی تعویض می کنیم. من احساس خوبی دارم.”

“پیدا کردن بهترین فرم مهم بود. من از کاری که می کنم خوشحال هستم. اهداف من این است که بیشتر جلوی دروازه قرار بگیرم و مؤثرتر باشم. همیشه سعی می کنم بهترین های خود را انجام دهم.”

در مسابقه مقابل پینکی باری.
“این یک پیروزی مقدماتی نبود ، یک زمینه دشوار بود. آنها همه چیز را به شما می دهند تا اجازه ندهید بازی کنید. کار ساده ای نبود ، فکر می کنم ما خیلی خوب شروع کردیم. ما زود گل زدیم و خیلی به ما کمک کرد.”

در سال 2020
“شروع دوباره بسیار مهم است ، همیشه مهم است که با مثبت شروع کنیم ، حتی برای کارهایی که بعد از تعطیلات انجام می دهیم ، خیلی خوب کار کرده ایم”.

“من مثبت می گویم ، ما می توانیم از آنچه انجام داده ایم خوشحال باشیم ، بازی های خوب و زیبایی را انجام داده ایم. به طور کلی می توانیم از کاری که انجام داده ایم خوشحال باشیم.”

چه چیزی باید بهتر شود
“ما باید خط حمله خود را بهبود ببخشیم. موقعیت های زیادی خلق کردیم اما ، تعداد کمی گل به ثمر رساندیم ، باید پیشرفت کنیم تا.”

در میلان ، حریف بعدی.
“دیدار مقابل آنها دشوار ست، به خصوص برای ما ، ما هرگز پیروز نشده ایم. همچنین زمان آن است که این چیز را تغییر دهیم. ما می خواهیم تا جایی که ممکن است به دست بیاوریم ، اگر می خواهیم این کار را انجام دهیم باید میلان را شکست دهیم. بازی مقابل باری به ما کمک کرده تا اعتماد به نفس خود را به دست آوریم.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.