فونسکا بعد از برد اسپال

آ.اس رم در هفته شانزدهم سری آ با تفکرات فونسکا در بین دو نیمه اسپال را از پیش رو برداشت. در این بازی که پلگرینی، پروتی و ژکو گلزنی کردند، جالوروسی کامبکی شیرین را به هواداران هدیه داد.
به نقل از وبسایت رسمی باشگاه آ.آس.رم فونسکا گفت :”ما در نیمه اول خوب بازی کردیم،موقعیت های فراوانی ایجاد کردیم اما شانس هایمان را از دست دادیم. ما با شدت و سرعت بازی کردیم و در نیمه اول به نتیجه ای نرسیدیم. تیم در نیمه دوم شانس بیشتری ایجاد کرد و ما به گل رسیدیم. ”
“این پیروزی برای ما مهم بود. بچه ها متمرکز بودند و نگرش مثبتی داشتند. این همان روحیه و نگرشی تیمی هست که ما همیشه باید آن را نشان دهیم. ”
“بازیکنان می دانند که برای من ، نگرش مهمترین چیز است. اگر برای رم بازی می کنید ، باید شجاع و جاه طلب باشید. من به تیم فشار می آورم ، زیرا آنها همیشه باید برای پیروزی بازی کنند. ”
وضعیت مصدومان؟ “اینکه همه بازیکنان در دسترس هستند، نکته مثبتی خواهد بود. بازیکنان باید برای فرصت حضور باید مبازره کنند.من فکر می کنم که بازگشت مصدومین خبر بسیار خوبی است. خواهیم دید که باقی مصدومین چه زمانی برمی گردند ، اما آنها به زودی همراه ما خواهند بود.”
فلورنزی؟” او بسیار خوب بازی کرد. همانطور که همیشه گفتم، او یک حرفه ای تمام عیار است و من هیچ مشکلی با او ندارم. گاهی اوقات گزینه های مختلفی پیش روی من است و اگر مشکلی بین ما بود ، او بازی نمی کرد ، اما مشکلی با حضورش ندارم. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.