مصاحبه بویان با کالچومرکاتو

بویان کرکیچ‌بازیکن سابق رم‌به تازگی با کالچومرکاتو مصاحبه ای داشته ست.در رم او شرایط غیرقابل توصیفی داشت. بویان کرکیچ در حال پیدا کردن خود در منترال در لیگ آمریکا است. او در هشت بازی سه گل برای تیمش به ثمر  رسانده. بخشی از مصاحبه او با کالچومرکاتو به شرح زیر است:
بیا به خاطراتت در فوتبال ایتالیا برگردیم، فوتبال تو در ایتالیا با رم آغاز شد.
“والتر ساباتینی یک شخص فوق العاده است، من عاشق او هستم . او هم در آن زمان و هم اکنون به من ایمان دارد. وقتی ما دوباره همدیگر را دیدیم او با من رفتاری محبت آمیز داشت”
تو توانستی با توتی هم کار کنی!
” من تصاویر بسیاری از او دارم، توتی نشان داد که چگونه میتوان در یک شهر و یک تیم مانند رم اسطوره بود.در همان زمان او باورنکردنی بود، او با همه رفیق بود و با همه بازیکنان حتی جوانان تیم هم صحبت میشد. او یکی از بهترین بازیکنان حرفه ای است که دیده ام و الگویی است برای همه بازیکنان.”
بعد از رم، در میلان‌!
“یک چالش بزرگ دیگر، این باعث غرور من است که پیراهن دو تیم بزرگ اروپایی را تنم کرده ام. میلان یک باشگاه بزرگ در جهان است.”

در حمله با ال شعراوی و بالوتلی…
“دو بازیکنی که همیشه در سطوح عالی هستند و بازیکنان مهمی در رده باشگاهی و ملی بودند. استفان در رم و میلان به جایگاه های بالایی رسید و بالوتلی استعدادی دارد که همه آن را میشناسند، من خاطره های خوبی از هر دوی آنها دارم.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.