حافظ مسلمی 1498 روز پیش
بازدید 74 2 دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از دیدار با اودینزه

پائولو فونسکا سرمربی رمی ها بعد از ظهر سه شنبه در کنفرانس پیش از دیدار مقابل اودینزه شرکت کرد.در زیر صحبت های او قرار گرفته ست.

چنگیز اوندر همراه سایر بازیکنان تمرین کرده ست. او چطور است؟ برای فردا آماده است؟

“بله ، او آماده است. او در روزهای اخیر با تیم تمرین کرده است و آماده ست. ”

اودینزه از یک شکست سنگین مقابل آتالانتا  می آید..حال شما چه نوع مسابقه ای انتظار دارید؟

“من آن بازی را ندیده ام زیرا این مسابقات با سایر مسابقات آنها متفاوت است. من می دانم که اودینزه تیمی بهتر از این است زیرا قبل از بازی آنها فقط 6 گل به ثمر می رساندند و بهترین رکورد دفاعی در لیگ داشتند. از نظر فیزیکی یک تیم قوی هستند ،/ در مقابل هم بسیار خوب هستند ،آنها بازیکنان  سریع و قدرتمند دارند. من انتظار یک بازی بسیار دشوار را دارم.”

چرا تصمیم گرفتید جانلوکا مانچینی  مقابل میلان در  پست هافبک بازی کند؟

“با توجه به بحران مصدومیت و نیاز به یک بازیکن جنگنده،تصمیم گرفتم او را در این پست قرار دهم.به نظر من بهترین راه حل در آن زمان بود.”

الساندرو فلورنزی به عنوان یک بازیکن کامل شناخته می شود. او در حال حاضر  چه مراحلی را پشت سر می گذارد.؟

“او کاپیتان ما ست بازیکن خوبی است و همیشه سخت تمرین می کند. در دو بازی اخیر مقابل میلان و مونشن گلادباخ به گزینه های دیگر فکر کردم. – این همه است. او اخیرا بازی نکرده  اما مطمئناً در آینده بازی خواهد کرد. مشکلی نیست. ”

آیا الکساندر کلاروف استراحت خواهد کرد؟

“نه”

هنریخ میخاریان چگونه است؟

او در حال پیشرفت است. این روند کند است و ما باید چند روز دیگر صبر کنیم تا او بهبود یابد ، اما بازگشت وی چندان دور نیست. ”

بازگشت چنگیز به میادین؟

“چنگیز آماده است و با ما سفر خواهد کرد ، اما او ممکن است از ابتدا بازی نکند. او از نظر جسمی در بهترین شرایط خود قرار ندارد. او می تواند در پست های مختلف هجومی بازی کند ، بازیکن مهمی است چرا که سرعت خوبی دارد و در پیدا کردن فضا به سایر بازیکنان کمک می کند. او در زمان های مختلف بازی مهم است ، اما او حاضر نیست 90 دقیقه کامل بازی کند. ”

آیا خاویر پاستوره بعد از انجام چندین بازی پشت سر هم استراحت خواهد کرد؟

“هیچ کس نمی تواند در اینجا استراحت کند. من قصد ایجاد تغییرات زیادی را ندارم. این تیم مقابل مونشن گلادباخ و میلان خوب بازی کرد.”

پاستوره گفته است که این تیم تحت تأثیر کادر مربیگری قرار گرفته است. با تیم چه کارهایی انجام می دهید؟

“ما باید یک تیم بلندپرواز باشیم و به عنوان مثال در برابر سامپدوریا اینگونه نبودیم. ما باید ذهنیت  خود را تغییر دهیم و همیشه برای پیروزی به زمین  برویم. این باید ذهنیت هرکسی که در این باشگاه بازی می کند ، باشد. مهم این است که همه درک کنند که مبارزه ، دویدن و همیشه پیروزی آنها برایشان ضروری ست. این مهمترین چیز برای من است. ”

با چنین فضای مثبتی بین بازیکنان ، بزرگترین خطری که اکنون با آن روبرو هستید چیست؟

“همیشه خطراتی وجود دارد. ما باید بر اهمیت پیروزی در هر بازی تمرکز کنیم. گذشته گذشته است: ما فقط باید روی بازی بعدی خود مقابل اودینزه تمرکز کنیم. من احساس واقعی وحدت بین تیم را حس می کنم ، اما ما هنوز چیز خاصی را به دست نیاوردیم.. ما باید بزرگ فکر کنیم و به جاه طلبی نیاز داریم ، اما نمی توانیم فکر کنیم که همه این کارها را کرده ایم زیرا درست نیست. ”

آیا سری آ آن طوری ست که شما انتظار داشتید؟

“سری آ برای همه دشوار است. همه تیم ها با کیفیت هستند و حتی تیم آخر هم می تواند تیم اول را شکست دهد. پیروزی در بازی ها در اینجا کار ساده ای نیست. بعضی از تیم ها از سایرین بهتر هستند اما همیشه باید در بهترین حالت خود باشید. هر بازی متفاوت است. ما باید روی استراتژی کار زیادی انجام دهیم ، زیرا  حریفان همیشه سیستم های مختلفی دارند. پیروزی در اینجا آسان نیست. ”

آیا نگران این هستید که اودینزه بعد از شکست آتلانتا ممکن است دفاعی بازی کند؟

“من انتظار یک بازی کاملاً متفاوت را نسبت به دیدار مقابل میلان دارم. فکر می کنم این بازی دشوار مقابل اودینزه خواهد بود. ما باید موثر واقع شویم تا با تاکتیک هایی که روی آنها کار کرده ایم مبارزه کنیم ، اجرا و پیاده سازی کنیم. “

نظرات کاربران

 • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
 • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
 • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
 • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. Hooman گفت:

  لطفا لینک بازی رم اودینزه رو بزارید

  1. حافظ مسلمی گفت:

   باشه چشم