کنفرانس مانچینی پیش از دیدار با گلادباخ

جانلوکا مانچینی پیش از دیدار مقابل گلادباخ در لیگ اروپا،در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

تاکنون زمان خود را در این باشگاه چگونه ارزیابی می کنید؟
من خیلی آرام شروع کردم. من به آن نیاز داشتم و هنوز هم باید واقعاً آنچه را که رئیس از من می خواهد درک کنم و به بازی با هم تیمی هایم عادت کنم.خوشحالم که بخشی از این تیم هستم و از مربی چیزهای زیادی یاد می گیرم. ”

وضعیت آسیب دیدگی شما در رختکن چه تاثیری داشته است؟

“این روی ما تأثیر نمی گذارد ، زیرا ما همیشه برای پیروزی و همه تلاش خود را می کنیم. همانطور که رئیس گفت ، ما خیلی بدشانس بوده ایم.برخی از آنها نتیجه ضربات و ضربات که فقط بخشی از بازی هستند ، بوده اند. فقط باید امیدوار باشیم که بتوانیم به سرعت از این طلسم بگذریم.. ”

” من می توانم برای هم تیمی هایم همین حرف را بزنم. ما با شدت بالایی تمرین می کنیم و از راه صحیح در تمرین استفاده می کنیم تا مطمئن شویم به یکدیگر آسیب نرسانیم اما همیشه با صراحت بازی می کنیم. اگر ضربه ای بزنیم و استخوان ها خراب شوند ، نمی توانیم کاری در این باره انجام دهیم ،این فقط بدشانسی است. امیدوارم شانس ما به زودی تغییر کند. ”

به نظر شما تغییر تجربه در یک دفاع سه نفره برای شما با توجه به تجربه خود در آتالانتا بهتر خواهد بود؟
“من دو سال در یک سیستم سه نفره در آتالانتا بازی کردم و چیزهای جدید زیادی آموختم. در اینجا یاد می گیرم که مربی در پشت 4 بازی می کند و از آن لذت می برم. نکته اصلی این است که همه چیز را در آن قرار داده ایم تا این بازی را امتحان کنیم و برنده شویم. ”

به نظر می رسد در حال حاضرشما در دفاع   بهتر از قبل از فصل قبل کار می کنید. آیا این به خاطر کارهای تاکتیکی است یا تعتماد به نفس شما افزایش یافته ست.؟
“در ابتدا تعداد زیادی بازیکن جدید وجود داشتند. رئیس در حال توضیح ایده هایی برای ما بود که عادت نکردیم و کمی تلاش کردیم. با مشاهده فیلم ها و کار در زمین ، بهتر شده ایم. با این حال ، فقط مدافعان بلکه کل تیم نیستند: همه 11 بازیکن به عقب می روند و به هم می چسبند. همین امر برای مهاجمان نیز صادق است: اگر آنها امتیاز زیادی کسب کنند ، این به این دلیل است که ما در بازی برگشت از پشت خوب هستیم. ”

تفاوت فونسکا و گاسپرینی؟

“نام تجاری فوتبال گاسپینی چیزی نادر در ایتالیا است. او از مارکینگ با سوئیچ های بسیار خاص استفاده می کند و شما فقط روی مخالفان خاصی تمرکز می کنید. با فوسکا آموخته ام که یک سیستم منطقه ای را بازی کنم اما او می خواهد که ما بسیار پرخاشگر باشیم. پیش از این ، می خواستم هر دوئل را برنده شوم و گاهی اوقات با چالش خود اشتباه می کردم اما این اشتباه است،من در یک به یک بهبود یافته ام و یاد گرفته ام که آروم باشم. اگر من کاری را که رئیس می خواهد انجام دهم و از هم تیمی های باتجربه ام بیشتر یاد بگیرم ، بازیکن خوبی خواهم شد. ”

به نظر می رسد صحبت های زیادی در زمین انجام می دهید. آیا این چیزی است که مربیان به شما گفته اند که باید انجام دهید یا راهی که بازی می کنید؟

“من همیشه صحبت های زیادی در زمین انجام داده ام و هم تیمی هایم را تقویت کردم. مربی هم در این زمینه به من کمک می کند. او به من فهماند که یک مدافع باید با دیگران کمک کند زیرا از پست ما می توانیم کل زمین را ببینیم. او از من خواسته است این کار را انجام دهم و من می خواهم این کار را انجام دهم زیرا این کار به من کمک می کند تا پیشرفت کنم و من نیز به تیم کمک می کنم. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.