آ.اس رم – گلادباخ 20:25

در هفته سوم لیگ اروپا،امشب رمی ها در المپیکو میزبان مونشن گلادباخ آلمان هستند.از همین رو مهم ترین آمار هایی که نیاز ست از آن اطلاع داشته باشید در زیر قرار گرفته ست.

 

آمار رقابت با نماینده های آلمانی پیش از دیدار امشب

رم تا قبل از بازی امشب ۳۵ بازی مقابل تیم های آلمانی انجام داده است که سهم رم ۱۶ برد، ۱۶ باخت و ۳ مساوی بوده است. رم ۵۲ گل به ثمر رسانده و ۵۸ گل هم دریافت کرده است. ۸ بازی در لیگ قهرمانان بوده و دو بازی در کاپ های اروپایی ،۱۲ بازی در لیگ اروپا و ۴ بازی در جام در جام اروپا و نه بازی در بازی های خیرخواهانه بوده است.

آلمانی ها در شهر رم ۱۸ بازی در مقابل رم انجام داده اند که سهم رم ۱۱ برد، دو مساوی و ۵ باخت بوده است.

بورسیا مونشن گلادباخ ۱۳ اُمین تیم المانی است که رم در مقابل ان بازی کرده است. ۱۲ تای دیگر کلن با ۷ تقابل، بایرن مونیخ با ۶ تقابل، بایرلورکوزن با ۴ تقابل، هامبورگ با ۲ تقابل، بروسیا دورتموند با ۲ تقابل، کارل زیس زنا با ۲ تقابل، دینامو برلینر با ۲ تقابل، دینامو درسدن با ۲ تقابل، هانوفر و هرتا برلین و کارلسروه و نورنبرگ که هرکدام با دو تقابل در مقابل رم قرار گرفته اند.

اخرین تقابل رم و مونشن گلادباخ به یک بازی دوستانه در نهم فوریه ۱۹۹۷ برمیگردد، که رم در این بازی در ۴۵ دقیقه ۳ گل به بروسیا زد. این مسابقه در قالب یک رقابت سه تیمی به نام چیتا دی روما برگزار شده که آژاکس هم در ان حضور داشته است. گلزنان رم در ان بازی توماسی و دلوکیو و فرانچسکو توتی بودند که توتیِ جوان ستاره درخشان ان بازی بود. این نمایش از او باعث شده که فرانکو سنسی متقاعد شود تا کاپیتان اینده تیم را به سمپدوریا نفروشد.

گلادباخ فقط یک تقابل از ۶ تقابل اخرش در مقابل تیم های ایتالیایی را باخته است. ان ۵ بازی به سه برد و دو مساوی تقسیم میشوند.

بعد از باخت به بازل در سپتامبر ۲۰۰۹ رم تا به حال هیچ یک از ۱۳ بازی خود در مرحله گروهی لیگ اروپا را نباخته است.

ادین ژکو در ۶ بازی اخرش در لیگ اروپا برای رم ۹ گل به ثمر رسانده است که یکی از این ها در این فصل در بازی مقابل باشاکشهیر به ثمر رسیده است.

برونو کنتی و فرانکو تانکردی بیشترین بازی با ۱۱ بازی برای رم در مقابل حریفان المانی را رقم زده اند. سباستیانو نلا با ده بازی و روبرتو پروزو و توتی با ۸ بازی افراد بعدی لیست هستند.

اخرین بازی رم در مقابل یکی از تیم های بوندسلیگا به نوامبر ۲۰۱۵ در مقابل بایرلورکوزن برمیگردد که ۳-۲ به نفع رم با گل های ژکو و صلاح و پیانیچ به پایان رسید‌.

ادین ژکو در ۵ بازی اخرش در مقابل مونشن گلادباخ بازنده نبوده است که ۴ برد و یک مساوی همراه با ولفسبورگ در مقابل این تیم بدست اورده است. او در این بازی ها ۳ گل و یک پاس گل هم به ثمر رسانده است.
الکساندر کولاروف هم هیجوقت در مقابل گلادباخ بازنده نبوده است. او همراه با منچستر سیتی موفق به ۴ برد و یک مساوی در مقابل این تیم شده است. او در این بازی ها یک پاس گل هم به ثمر رسانده است.

در همین حال نیکولا کالینیچ هم دوبار در مقابل مونشن گلادباخ به میدان رفته است که حاصل کار او همراه با فیورنتینا یک برد و یک باخت بوده است. او همچنین یک گل هم به ثمر رسانده است.

نظرات کاربران