فلورنزی؛آماده بازگشتم

الساندرو فلورنزی به تازگی مصاحبه ای با کانال باشگاه داشته ست. بخش های از آن در زیر قرار گرفته ست.

از سال 2011 خیلی اتفاقات افتاده، الساندرو فلورنزی چقدر تغییر کرده؟

“خیلی زیاد، از سال 2011 خیلی اتفاقات افتاده، هم به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک فرد عادی فرق کردم، همچنین به عنوان یک پدر. خیلی چیزها در جهت مثبت تغییر کرده، دو مصدومیت خیلی سخت داشتم که پشت سر گذاشتم، دو برهه زمانی بسیار طاقت فرسا و درد آور که به عنوان یک انسان شخصیتم رو شکل داد و بهتر نیز شدم. بعضی جنبه های شخصیتیم تغییر کردند، تلاش کردم که کاراکتر و وجهه شخصیم را بهتر کنم. به سختی تلاش کردم تا انسان بهتری بشم، اما راه پیش رو زیاد هست و طولانی، امیدوارم هم در رم و هم تیم ملی ایتالیا رضایت بخش باشم.”

در این سالها بین تمام لحظات می توانی یک لحظه خاص انتخاب کنی؟
“شب بازی با بارسا… امیدوارم لحظات خاصی مثل آن  لحظه برای رم بیشتر اتفاق بیفتد. شب جادویی بود و همینطور شب بازی با لیورپول در الیمپیکو…وقتی در مورد آن شب حرف میزنم هنوز هم احساساتی میشم. می دانیم که پایان آن شب چه نتیجه ای رقم خورد، اما ما تمام آنچه که در توان داشتیم رو انجام دادیم و تمام تلاش مان را کردیم و به نظرم همه آن را دیدند..”

ریکاوری و درمان آنفولانزا جطور پیش رفته؟ بازی های ولفسبرگ و کالیاری به علت همین آنفولانزا بالاجبار از دست دادی، هچنین اردوی تیم ملی و بازی های ملی…
” درحال درمان و ریکاوری هستم، بهتر هستم و حالم خوب شده. خیلی ناگهانی مبتلا به آنفولانزا شدم که از همین رو چند کیلو از وزنم کم شده ست. البته با رژیم غذایی و مراقبت و تمرین به آرامی درحال از سرگیری شرایط عادی هستم. برای یکشنبه آماده ام.”

رم در حال حاضر چطور عمل کرده؟
” عملکرد خوبی داشته هم در وضعیت روحی روانی خوبی هستیم هم شرایط فیزیکی خوبی داریم. در حال یادگیری بیشتر از مربی و اجرای دستوراتش هستیم، باید در همه چیز برای هرچیزی که از ما می خواهد تبعیت کنیم، تا چیزهایی که از می خواهد را اجرا کنیم تا در نهایت به نتیجه مناسبی برسیم.”

بعد از دو هفته لیگ از سر گرفته میشود، شروع کار با رویاروی مقابل سمپدوریا آغاز می شود، تیمی که سر مربی آنها تغییر کرده. مربی آوردن که خیلی خوب میشناسی…
“انتظار می رود که جدال سختی باشد،آنها سرمربی خود را تغییر دادند.. تغییر سرمربی همیشه باعث عصبانی شدن تیم می شود. رانیری برای این نوع موارد بسیار عالی است، روش و سبک کارش و نگرش رانیری به شما همه چیز را می دهد. هر بازی مثل یک فینال برای اوست.. راحت نخواهد بود، کاملا این را می دانم. بازی مهمی برای آوردن سه امتیاز به خانه خواهیم داشت.”