آمار پیش از دیدار رم-ساسولو

ساسولو ، یکشنبه عصر اولین میهمان در المپیکو بعد از پایان تعطیلات لیگ برای بازی های ملی خواهد بود
جدالی که ساعت ۱۸ به وقت رم برگزار خواهد شد.
در اینجا به فاکتورهایی در مورد این بازی اشاره و آمار را بررسی خواهیم کرد.

شکست ناپذیر
از شش سال پیش که ساسولو در سری آ مقابل رم قرار گرفته ، رم تنها تیمی است که از این تیم شکست نخورده(حداقل سه بازی متوالی) رم هفت بار پیروز شده و ۵ بار هم کار دو تیم مساوی به پایان رسیده.

اما یک رقیب سرسخت در المپیکو
از هفت برد رم مقابل نرووردی ، فقط ۲ برد در المپیکو به دست آمده. ۴ بازی دیگر در المپیکو با تساوی به پایان رسیده و هر دو تیم در هر رویارویی در المپیکو گلزنی کرده اند.

گل اول زانیولو
آخرین دیدار دو تیم در المپیکو برای زانیولو و اولین گل در سری آ ، شاید به یاد ماندنی ترین بازی باشد، اولین گلی که بسیار زیبا بود…
آخرین باری که ساسولو به المپیکو آمد، زانیولو با گلی زیبا خود را به دنیا معرفی کرد!

جدول تساوی
تیم فونسکا درحالی وارد هفته سوم می شود که دو تساوی از دو بازی به دست آورده. آخرین باری که رم سه بازی اول لیگ را مساوی کرده بوده به سال 1984 برمیگردد.

رمی سابق : دفرل
سال ۲۰۱۷ بود که از ساسولو به رم رفت و این تابستان به ساسولو بازگشت. چیزی که رم را نگران می کند این است که دفرل در هر سه حضور خود مقابل رم در المپیکو گلزنی کرده(دو بار با ساسولو و یک بار با سمپدوریا)

گلزن ترین رمی مقابل ساسولو
ادین ژکو سه بار مقابل ساسولو برای رم گلزنی کرده. در کنار او هم تیمی سابق ، صلاح حضور دارد.

لحظه ناب

۳۰۰مین گل فرانچسکو توتی مقابل ساسولو بود، فصل ۲۰۱۵/۱۶، گلی که بازی را  در المپیکو دو بر دو مساوی کرد.
۳۰۰مین گل فرانچسکو توتی در سری آ تنها با یک لباس ، فقط با یک لباس  در فصل  ۲۰۱۵/۱۶

دبل ها
فقط دو بازیکن موفق به ثبت دبل مقابل ساسولو شده، ادین ژکو که در فصل ۲۰۱۶/۱۷ موفق به دبل در خانه ساسولو شد و دو فصل پیش از آن لیاییچ در المپیکو موفق به این کار شد.

پنجاهمین ملیت

هر گاه مخیتاریان  اولین بازی خود را انجام دهد ، اولین ارمنی خواهد بود که یک بازی برای رم می دهد و ارمنستان به پنجاهمین کشوری تبدیل می شود که نماینده ای در رم دارد.

دیدارهای اخیر  ده زربی مقابل رم
جدال رم و ساسولو پنجمین بازی ده زربی مقابل رم به عنوان سرمربی خواهد بود.ا قبلا با بنونتو و پالرمو هم مقابل رم قرار گرفته بود که سه بازی را باخته و یک بار هم مساوی کرده ست.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.