مصاحبه فونسکا با سایت باشگاه

جالوروسی فصل ۲۰۱۹/۲۰ سری آ را با تساوی پر گل مقابل جنوا به پایان رساند.به گزارش سایت رسمی باشگاه،پائولو فونسکا بعد از اولین نبرد رسمی خود با رم گفت:“ما مسابقه را خیلی خوب شروع كردیم،به خصوص در 15 دقیقه اول – در حمله واقعا خوب ظاهر شدیم.

“مشکل ما در خط دفاعی بود ، جایی که ما قادر به مقابله با فشار های متوالی حریف نبودیم مخصوصا در نیمه نخست.از نظر هجومی ، تیم بر بازی مسلط شد همانطور که از آنها خواسته بودم.این بازی بیشتر در زمین جنوا گذشت  اما در دفاع هرگز تعادل نداشتیم.”

“جنوا از  کمترین موقعیت های خود استفاده کرد. آنها خوب عمل کردند و موفق شدند تا سه گل به ثمر برسانند.هر گاه که یک تیم سه گل را قبول کند ، سپس کسب پیروزی دشوار خواهد بود. بنابراین از این نقطه مشخص است که ما فضای زیادی برای پیشرفت داریم. ”

دربی مقابل لاتزیو،چگونه می توانید بهبود یابید؟

“ما بازی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد جنبه دفاعی را بهبود ببخشیم.یک مسابقه بزرگ در پیش داریم و از زمانی که پیش از آن داریم برای آماده سازی و صرف خواهیم کرد،به ویژه برای خط دفاعی!”

هواداران از این تیم حمایت کردند و یک تیمی جسور را دیدند.همانطور که شما گفتید می خواهید ببینید.

“استقبال هواداران بسیار عالی بود. هواداران باید همچنان به این تیم ایمان داشته باشند ،تیمی که همانند امروز شجاعت خود را ادامه خواهد داد. حمایت هواداران برای ما بسیار مهم است و این نتیجه نباید اعتقاد آنها به آینده را تضعیف کند. من اطمینان دارم که این تیم می تواند یک فصل عالی داشته باشد. اکنون می دانیم که بازی سختی در دربی داربم و با اطمینان می توانیم برای  جدال به بهترین شکل ممکن آماده شویم.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.