رانیری:هدف ما رسیدن به لیگ قهرمانان است

رم در هفته 34 سری آ میهمان جنوا است و برای ماندن در کورس سهمیه به 12 امتیاز از 4 بازی آتی خود نیاز دارد. کلودیو رانیری در کنفرانس خبری بازی روز یکشنبه مقابل جنوا شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
به نقل از وبسایت رسمی آ.آس.رم رانیری گفت : “ما بازی سختی پیش رو داریم، با تیمی بازی خواهیم کرد که موفق به شکست یوونتوس، آتالانتا و لاتزیو شده است. ما باید با تمام تمرکز کار کنیم.”
“ژکو مصدومیت جزئی دارد، امیدوارم شرایط خوبی پیدا کند، ما دو جلسه تمرینی دیگر برای بررسی وضعیت آمادگی او داریم.”
“زانیولو آماده است و خیلی چیزها برای نشان دادن دارد. قدرت بدنی او به پیشرفت او کمک زیادی کرده است. او آماده و در دسترس است.”
“پاستوره نقش کلیدی دارد و مهم است.ما چهار بازی دیگر پیش رو داریم و انتظار می‌رود همه آن‌ها بسیار دشوار باشند. من به بازیکنانی با 100% آمادگی نیاز دارم، بنابراین این چنین بازیکنانی را انتخاب خواهم کرد. کسانی که بازی نخواهند کرد اهمیت کمتری ندارد بلکه مهمترین چیز باشگاه است.رسیدن به لیگ قهرمانان هدف ماست ولی همه بازیکنان مهم و نقش حیاتی دارند. ”
“همانطور که گفتم، فکر می کنم شیک بازیکن با کیفیتی است. صبحت های ایجنت پاتریک را خواندم و هم نظر با او هستم. او فوتبالیستی است که من به او ایمان دارم.برخی از بازیکنان نیازمند وقت برای رسیدن فرم ایده آل هستند و شیک جزو آن گروه است. پاتریک قطعا به آنچه برای تبدیل شدن به ستاره شدن نیاز دارد، را دارا می باشد.”
“من به اینجا آمدم تا به تیم کمک کنم، امیدوارم برای طرفداران هم که تاکنون خیلی به من کمک کرده‌اند، این چنین باشد.”
مربی بعدی؟ “من می‌خواهم کارم را درون زمین انجام دهم و هر چیزی بیرون از آن برایم اهمیتی ندارد.”
“من تلاش می‌کنم آنچه از من خواسته شده را انجام دهم و با تمام توان کار کنم. من از طرفداران خواستم مرا حمایت کنند و آن‌ها هم چیزی کم نگذاشتند.”
” من می توانم از ترکیب 3-3-4 استفاده کنم، زیرا این تیم برای این ترکیب ساخته شده است، همچنین می توان از یک مهاجم کاذب پشت مهاجم نوک استفاده کرد. باید دید با چه ترکیبی به میدان می رویم، من به دقت حریف را آنالیز می کنم و بدنبال بهترین ترکیب هستم؛سعی ما همیشه همین است. ”
“و در آخر امیدوارم ایکر کاسیاس پس از آن اتفاق شرایطی خوبی پیدا کند و آرزوی بهبودی هر چه سریعتر برای او دارم.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.