ده روسی؛نباید خوشحالی می کردم

دانیله ده روسی پذیرفت که نباید  بعد از گل خوشحالی می کرد چون شاید آفساید اعلام می شد، اما پیروزی رم ” هر پیروزی این حس را دارد که ارزشش دو برابر است.”

کاپیتان جالوروسی بعد از سیو ضربه سر شیک ،توپ را از خط دروازه سمپدوریا عبور داد.
” برای موقعیت ما در جدول نتیجه خوبی بود، اما برای روحیه ما و تیم و هواداران هم خوب بود.شور و اشتیاق مان را بالا برد.
ده روسی در مصاحبه با شبکه DAZN گفت:
” سال پیش همینجا در جنوا کارت قرمز گرفتم کارتی که باعث از دست رفتن برد و دو امتیاز از 3 امتیاز شد، حالا امسال اینجا هستم و برای گل خوشحالی میکنم گلی که سه امتیاز کامل به ما داد.
” با این عملکرد خوشحالم. مطمئنا میتوانیم بهتر از این بازی کنیم، ولی باید در جدول بالاتر برویم و در این لحظه مهم ترین چیز کسب بیشترین امتیاز ممکن است.
” وقتی برای همچین گلی خوشحالی میکنید، فقط به خودتون فکر میکنید، اگر گل رد میشد توسط وار من مثل یک احمق فرض میشدم؟ اما به جون خریدم همه چیز، ما با کمی شک به خاطر احتمال افساید اعلام شدن گل. به خوشحالی ادامه دادیم .

“ما شاید در راه درستی که میخواهیم نیستیم و آنطور که باید و می خواهیم بازی کنیم بازی نمی کنیم، اما اگر تمام آنچه که در توان داریم را به نمایش بگذاریم و تمام تلاش خود را کنیم.، برای همه سخت خواهد بود که با ما رو در رو شوند.وقتی که برای اجرای تاکتیک ها به درستی و با دقت تمام زمان ندارید، باید با عزم و شور و تلاش کار کنید و بازی را پیش ببرید.
” این پیروزی رم را در چند امتیازی رده چهارم جدول قرار داد، با توجه به باخت میلان به یووه و نبرد اینتر  و آتالانتا که یکشنبه است رم در نزدیکی قرار گرفتن در رده کسب سهمیه است.
” میلان باخت و اینتر یا آتالانتا یکی به هر حال امتیاز از دست خواهد داد، با نزدیک شدن به هفته پایانی لیگ هر پیروزی این حس را دارد که ارزش هر برد دوبرابر است.”