رانیری؛از اراده تیم راضی ام

کلودیو رانیری سرمربی رمی ها بعد از تساوی خانگی مقابل فیورنتینا در مصاحبه با اسکای اسپرت گفت.

چیزی که از بازیکنان خواستین رو گرفتید؟
“برای بازی در برابر تیم بسیار خوبی به اسم فیورنتینا ، در دفاع خوب بودیم و در عمق به آنها موقعیت ندادیم. به خاطر گلی که از کرنر خوردیم خیلی بد بودیم و تاوان بد بودن در پرش و سر زدن را دادیم، اما به خاطر عزم و اراده از تیم راضی هستم، اینکه دو بار بازی باخته را به تساوی بکشید راحت نیست، اینکه وقتی همه چیز درست پیش نمیرود کار سخت است، فکر میکنم که هوادارهان باید  به همین خاطر خوشحال باشند.
زانیولو باید با پتزلا در کرنر یارگیری می کرد؟
بله ولی نه فقط نیکولو. دو یا سه بازیکن دیگر  از ما باید یارگیری میکردند و با پرش و هد توپ را دفع. اگر در محوطه به آنها برای سومین بار فرصت بدهید، به شما غلبه میکنند. اما فقط زانیولو به تنهایی نمی تواند کاری بکند.
گل زانیولو ساخت بازیکنان متولد 1999
” دو پسر جوان خوب بودند، من به کلایورت اعتماد دارم حتی اگر بی تجربه باشد، جاستین سریع است و فرارهای خوبی دارد. به پوشش بیراگی احتیاج داشتم و جاستین در این مورد خوب عمل کرد.
زانیولو حالا هافبک 100% تهاجمی است
“بله، اما باید پیشرفت کند، همیشه توپ را در حالت پشت به دروازه میگیرد، برای هافبک ها زدن توپ و پا در این حالت راحت است و داور خطا نمیگیرد؛ اما اگر توپ را در حالت حرکت داشته باشید ویران کننده است این نوع توپگیری و پوزیشن، نیکولو جوان است و می توان پیشرفت کند.”

پاتریک شیک؟
برای من او بازیکن بزرگی ست.رم بازیکنان خوبی دارد اما باید خود را در زمین نشان دهند.من به او اعتقاد و انتظار زیادی دارم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.