کنفرانس دیفرا پیش از دیدار با فروزینونه

اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی جالوروسی در آستانه دیدار مقابل فروزینونه در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که بخش های مهم صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

“انگیزه ای زیادی برای بازی های آینده مقابل پورتو و لاتزیو دارید. آیا در مورد آن بازی ها خطری در ذهنت وجود دارد؟
“مهم ترین بازی برای ما همین بازی است. ما در بازی مقابل بولونیا دیدیم که کم اهمیتی به بازی چقدر خطرناک است،پس باید رویکرد خود را تثبیت کنیم. فروزنیه تیمی خطرناک هست و در آخرین بازی خود که مقابل لاتزیو بود خوب عمل کردند و بازی مقابل آنها آسان نیست.”
آیا فردا به زانیولو استراحت می دهید؟

” احتمال دارد که استراحت کند اما من نمی خواهم که دستم را نشان بدهم. او بازی‌های زیادی را انجام داده است، اما نمی تواند در همه بازی ها بازی کند. او فردا می تواند بازی را از روی نیمکت آغاز کند.”

ده روسی چگونه است؟ بازی می کند؟
“دنیله فردا بازی می کند و قطعا کاپیتان تیم است. او دیروز ما تمرین نکند ولی امروز با تیم تمرین کرد.”

با چه نوع چینشی بازی می کنید؟
” احتمالا با ترکیب 2-5-3 بازی کنیم.”

وضعیت چنگیز چگونه است؟
” او در فهرست نخواهد بود، زیرا آماده نیست. ”

پاستوره و پروتی؟
“پاستوره نمی تواند خوشحال باشد زیرا تعداد بازی هایی که انجام داده است، خوب نیست. ولی او خوب تمرین می کند و وضعیت او در تمرینات مرا خوشحال کرده است و فردا می تواند بازی کند. پروتی سخت تمرین می کند و آماده فرداست.”

عکس العملت به شایعات مربوط به تماس با ساری و آمدن او به رم چیست؟
” رم شهری است که دوست دارن شایعه بسازند. من نسبت به آنها بی اعتنا هستم. مونچی نقطه مرجع من است، پس حرف های بقیه برای من مهم نیست. شما دوست دارید که در مورد مسائل غیر فوتبال حرف بزنید زیرا آسان تر است.”

ادین ژکو در بازی مقابل بولونیا دیدیم که کمی مصدوم شد. حالش چطور است؟
“ادین خوب است. امیدوارم که او به زودی به روند گلزنی خود باز گردد،زیرا فردا مهاجم تیم است و این 3 امتیاز برای ما مهم است.”

آیا جاستین فردا بازی را شروع می کند؟
“ما سه بازیکن در آن پست داریم. الشعراوی، پروتی و او. فردا تصمیم خواهم گرفت که چه کسی بازی می کند.

آیا زانیولو در چند بازی اخیر بیشتر مورد توجه داوران قرار گرفته است؟
“من نمی خواهم عذر و بهانه بیاورم. او در بازی های حساس بسیار خشن و پرخاشگر می شود. من می دانم که بسیاری از صحنه ها خطا نبوده است و در برخی صحنه شایسته ای بود که اخطار دریافت کند.”