بیانیه رسمی کوراسود پیش از دیدار جنوا

هواداران متعصب آ.اس رم که در کوروا سود پیش از دیدار امشب مقابل جنوا در المپیکو،بیانیه ای رسمی منتشر کردند در این بخش می تواند متن کامل آن را مشاهده کنید.

” ما برد نمی خواهیم بلکه شفافیت و احترام می خواهیم. اینها وعده ها و حرف ها و جملاتی است که طی سالهای اخیر به هواداران ارائه و بازگو شده که براتون یادآوری می کنیم :
“تا پنج سال دیگه اسکودتو می بریم”(پالوتا2012)
“ملکه اروپا خواهیم شد”(2013 بالدیسونی)
“اول اسکودتو بعد چمپیونزلیگ”(پالوتا 2014)
“بن عطیه فروشی نیست و هرگز وارد مذاکره نمیشیم. یکی از مهم ترین بازیکنان ما هم در زمین و هم بیرون زمین بازی هست”(پالوتا 2014)
“من رم را به یکی از قوی ترین باشگاه های دنیا تبدیل می کنم”(پالوتا 2014)
“رم فوق العاده مجهز شده برای بردن اسکودتو، من مطمئنم”(بالدیسونی 2014)
“پیانیچ رو نخواهیم فروخت. در گذشته ما اشتباهات بسیاری در نقل انتقالات داشتیم”(پالوتا2015)
“صلاح به لیورپول؟ با این سوال ها شما به نظرم فقط شبیه یک روزنامه نگار از رم هستید. اونا در تلاش به ارائه پیشنهاد به ما هستن اما اگر قرار به هرکسی گوش بدیم باید 3/4 تیم مون به فروش بره”(پالوتا 2017)
“رودیگر فروشی نیست، احتمال رفتنش صفر هست؛ رم سوپرمارکت نیست”(مونچی 2017)
“تیم قدرتمندی درست خواهم کرد؟ آخر سال شما رو در میدان ماکسیموس میبینم”(مونچی 2017)
“آلیسون رم ترک نخواهد کرد، درغیر اینصورت خودم درون دروازه خواهم ایستاد”(مونچی 2018)
“امسال نیازی به فروش نداریم و تیم تقویت خواهد شد”(مونچی 2018)
تابستان موقع عملیات استروتمن بود، چیزی که مثل مشت به شکم هوادارها بود. ما خسته شدیم، نمیتونیم این موقعیت رو تحمل کنیم بعد از سالها دروغ، چپ و راست دادن قول پیروزی ها ، قول هایی که توسط “مالک” و باشگاه “رما 1927″، که تا حد زیادی بر روی لوگو و نماد ما منقش شده ،که حتی از آ.اس.رما ای که در سال 2011، یعنی رم قدیمی عزیز مان رو گرفتی هم نشانه ای نداره؛ عملی نشده هرگز!
مجموعه ای از دروغ ها که مواقع بسیاری به جنبه فنی باشگاه،که شامل مدیریت و کادرفنی و بازیکنان (بازیکنانی که به رم به چشم یک راه برای گذشتن و عبور و رد شدن نگاه میکنند نه یک نقطه برای رسیدن و ماندن)تاثیر منفی گذاشته همیشه.
ناتوانی مالک در انجام وظیفه به این معنی است که رم هر سال و هربار یکی از بهترین هاشو از دست میده، و اغلب این بازیکنان با ارزش با بازیکنانی مسن تر و کم ارزش تر جایگزین میشن که مجموعه تیم با اونها ضعیف تر میشه.یا اینکه بازیکنانی خریداری میشن که خریدشون قمار هست.
ما دیگه نمیتونیم با این روال ادامه بدیم، دروغ هایی مهلک از طرف کسانی که باید با هوادارها شفاف باشن.
با توجه به ادامه این روند، ما تصمیم گرفتیم که در 10 دقیقه اول بازی رم-جنوا نه تشویق کنیم و نه پرچم ها و بنر ها را برافراشته کنیم، تا ناامیدی مون رو نشون بدیم. از 11مین دقیقه به تشویق کردن شروع میکنیم، اما برای غرور و افتخار خودمان، برای اعتقادمان به رنگ هایمان که همیشه تحت هر شرایطی سفت و محکم از اونها دفاع کردیم.
هیچ چیز و هیچ کسی نمیتونه ما رو از راهی که پیش گرفتیم و هستیم منحرف کنه و تغییرمون بده.
این تفکر و فلسفه و مسیر رو مالک باشگاه هرگز نمیتونه درک کنه چرا که قیمتی نداره و قابل فروش نیست. به همین خاطر ما به حمایت و دفاع از رنگ های پیراهن مون در هرجا ادامه میدیم، چرا که ما “ّFUCKING IDIOTS” (لقبی که پالوتا به تیفوسی ها داد: احمق های لعنتی) هستیم و از این خیلی خوشحالیم.”