اولسن به تیم اعتقاد دارد

رابین اولسن اصرار دارد که رم فصل را جزو چهار تیم برتر سری آ به پایان می رساند . رم در چهار بازی اخیر خود به پیروزی نرسیده است و این روند بار دیگر مقابل کالیاری تکرار شد.
با این حال، اولسن به خبرنگاران گفت: “من ایمان دارم. ما در هر تمرین، مبارزه می کنیم.من هنوز هم به هم تیمی های خود اعتقاد دارم و به این باشگاه اعتقاد دارم. ما در رختکن در انتهای بازی خیلی صحبت نکردیم.همه ما عصبانی بودیم. ما هنوز هم می توانیم به مقام چهارم برسیم، اما ما باید خود را بهبود ببخشیم و برنده شدن در بازی ها را یاد بگیریم. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است، اما نباید این اتفاق بیفتد. برای من توضیح دادن دشوار است، کلمات من را شکست میدهند. ما باید بازی را زودتر تمام می کردیم.
چه اتفاقی بعد از نتیجه 2-0 اتفاق افتاد؟ ما فرصتی برای تمام کردن بازی داشتیم و می توانستیم در نیمه دوم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.هر اتفاقی ممکن است در چند دقیقه رخ دهد، اما مشکل این است که ما باید زودتر کار حریف را تمام می کردیم. نتیجه ۱ – ۰ کافی است، نتیجه ۲ – ۰ برای پیروزی خوب است، اما ما باید حریف را نابود کنیم.ما قبل از خوردن اولین گل شانس ضربه زدن به حریف را داشتیم ،موقیعت های زیادی داشتیم، اما ما از آن‌ها استفاده نکردیم و ما هم مجازات شدیم.”