مونچی :اعتقاد ما به دیفرا کم نشده است.

مونچی بعد از بازی شب گذشته در المپیکو مصاحبه ای با اسکای اسپرت انجام داد و اذعان کرد اعتقاد من به دی فرانچسکو کم نشده است. مونچی گفت
:مصدومیت های زیادی وجود دارد اما به بازیکنانی که امروز بازی کردن ایمان دارم. این اتفاق در فوتبال رخ می دهد به همین دلیل من به کل تیم اعتقاد دارم . من چندین بار گفتم که اعتقاد من به دی فرانچسکو به همان اندازه 18 ماه پیش است و کم نشده است. دی فرانچسکو ما را فصل پیش  در سری آ سوم کرد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برد. هیچ وقت یک نفر مسئول نتایج یک تیم نیست. او مثل اول کار می کند و هیچ چیز تغییر نکرده است و اعتقاد ما به تغییری نکرده است. درست است که رسیدن به جام در رم سخت است ولی من 24 ساعته تلاش می کنم تا به آنجا برسیم. من به طرفداران می گویم که تنها هدف من خوشحال کردن آنها است. زیرا در نهایت یک باشگاه برای هوادارانش است.
در صورت نبود ژکو عملکرد شیک خوب نبوده است نظرت چیست؟ شیک باید رهبری خط حمله را در نبود ژکو در دست بگیرید. اعتقاد ما به شیک نیز به اندازه اول است درست است که او انتظارات را بر آورده نکرده است ولی در آینده کیفیت خود را نشان می دهد و بازیکن مهمی برای رم می شود.
نگاه جالوروسی به نقل‌ و انتقالات ژانویه چگونه است؟ پنجره ی ژانویه دشوار است، زیرا شما زمان لازم برای پیدا کردن بازیکنان زیاد ندارید. ما در حال صحبت کردن با مربی هستیم و این وضعیت را درک می کنیم تا ببینیم چه چیزی می توانیم پیدا کنیم.