مصاحبه چیوو درباره رم-اینتر

کریستین چیوو و یکی از بازیکنانی است که هم در رم و هم در اینتر بازی کرده است. حال این بازیکن اهل رومانی مصاحبه ای در مورد بازی جذاب رم و اینتر انجام داده است. او گفت:”با نبود يوونتوس و میلان بازی بین رم و اینتر یک بازی بزرگ در ایتالیا شد نه‌تنها ایتالیا بلکه در کل جهان این بازی را دنبال می کردند. این بازی برای فوتبال ایتالیا بسیار خوب بوده چرا که باعث رشد هر دو تیم شد.”
درباره رم – اینتر سال2010 توضیحی می دهی؟من در نیمه دوم وارد شدم، در سَرم مشکل داشتم هرگاه ضربه سر می زدم سمت چپ بدنم فلج می شد. من ترسیده بودم و به سمت دکتر رفت و او گفت که اوضاع خوب است.
نظرت در مورد دی فرانچسکو و اسپالتی چیست ؟از اسپالتی یاد گرفتم که به همه چیز باید توجه کرد و نباید اتفاقات را شانسی دانست. دی فرانچسکو او شگفت انگیز است. او با آرامش با مشکلات تیم مواجه می شود، او به آرامی این کار را انجام می دهد و تصمیات درست می گیرد.
مربی تیم بچه های زیر 14 سال چطور است؟ آن‌ها افرادی هستند که رویای فوتبالیست‌ شدن را در سر دارند،اما ما باید به آن‌ها بگوییم که چه چیزی برای رسیدن به آنج وجود دارد. ما باید کار و تلاش کرد و نگرش درست داشته باشند تا موفق شوند.”