کنفرانس کولاروف پیش از نبرد با رئال

کولاروف انتخاب شد تا مقابل رسانه ها پیش از بازی بزرگ در لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید به سوالات خبرنگاران جواب دهد که در این بخش صحبت های ستاره صربستانی جالوروسی قرار می گیرد.

برای بازی مقابل مادريد باید چه کنید؟
مربی خوب آنها را آنالیز کرده است. ما مقابل رئال مادرید خوب نبودیم. فردا ما میزبان هستیم و از دقیقه اول باید قوی و به دنبال پیروزی باشیم.

آیا تفاوت در فرم شما بین سری آ و لیگ قهرمانان فقط یک اتفاق است؟
لیگ قهرمانان یک رقابت منحصر به فرد است، اما من فکر می کنم این فقط یک اتفاق است. در لیگ تیم تلاش می کند، اما من مطمئن هستم که ما در پایان فصل جزو چهار تیم برتر می شویم . ما باید برنده شویم و من مطمئن هستم که ما این کار را انجام خواهیم داد. من یک رویکرد مشابه برای هر بازی دارم.

آیا بازی بدون مصدومین دشوار تر است؟
حتی بازی با مصدومین مقابل تیمی که سه بار پیاپی قهرمان اروپا شده است،بسیار دشوار است.

اظهارات بعد از بازی اودنیزه نشان‌دهنده عدم تمایل به پیروزی بود. چطور این را توضیح می‌دهید؟
من هیچ وقت تمایلی برای برنده شدن نداشتم و فکر می‌کنم این برای کل تیم بود . شما می‌توانید یک، دو یا سه بازی را از دست بدهید. اودنیزه یک شوت به سمت دروازه روانه کرد و آن گل شد. اما گاهی این نحوه انجام مسابقات است. من می‌دانم که ما از یک دوران سخت و بد عبور می کنیم، اما این لحظات تاثیری بر من ندارد، من این لحظات را دوست دارم چون در زمان‌هایی مثل این باید نشان دهید که شما مرد هستید.اگر مردان واقعی در این تیم وجود داشته باشند که وجود دارد آن وقت باید تیم هایی مثل اسپال، کیوو و بولونیا را با هشت بازیکن شکست داد. اینها به خاطر نداشتن میل به پیروزی نیست. من فکر می‌کنم این بخشی از فوتبال است.فردا و بازی های آینده را باید ببریم.

جراحت پایت چطور است؟ من خوب هستم.

آیا تیم های امثال اسپال، کیوو، بولونیا و اودنیزه را دست‌کم نگرفتید؟
قطعا نه. شما نمی توانید در سری آ کسی را دست کم بگیرید. ما برای برنده شدن در این بازی‌ها را نیاز داریم و می‌دانیم که شکست دادن تیم‌های کوچک‌تر چقدر مهم است. من مطمئن هستم که از این به بعد ما کار خود را انجام می‌دهیم و با توانایی خود شروع به اجرا می‌کنیم.

فردا ۶۵،۰۰۰ طرفدار در المپیکو حضور خواهند داشت. آیا شما می‌توانید قولی به طرفداران خود بدهید؟

من مجبور نیستم به کسی قولی بدهم. ما می‌دانیم که طرفداران همیشه از ما،در همه جا از ما حمایت می کنند. آن‌ها حق دارند عصبانی باشند، اما من فقط باید به خودم قول بدهم که تمام کاری را که از اولین روزی که به عنوان یک بازیکن انجام داده‌ام، انجام خواهم داد. همه طرفداران نه فقط طرفداران رم نمی‌توانند نظر خود را در استادیوم بیان کنند، اما باید بدانند که آن‌ها درباره فوتبال چیز زیادی نمی‌دانند. من تنیس و بسکتبال را دوست دارم و از آنها را دنبال می کنم، اما اصلا از آن‌ نمی فهم.من نمی‌توانم سبک بازی جوکوویچ را قضاوت کنم. طرفداران بعد از شکست می‌توانند عصبانی باشند، اما نمی‌توانند درباره تاکتیک‌ تیم صحبت کنند. من به هواداران رم اشاره نمی‌کنم، بلکه به طرفداران فوتبال اشاره می‌کنم.