مصاحبه مونچی با مارکا

مونچی بعد از شکست به اودنیزه یک وجب از اهداف خود پایین نمی آید. مونچی مصاحبه ای با روزنامه ای اسپانیایی مارکا انجام داده است که در این بخش می گیرد.

“بازی اول برابر رئال مادريد با نتیجه 3-0شکست خوردید؟

انگیزه ی ما برای بازی برگشت 100درصد است. ما امسال تغییرات زیادی ایجاد کردیم و مدتی طول کشید تا مسیر درست را پیدا کنیم. حالا به آنچه که می‌خواهیم نزدیک‌تر هستیم. تیم یکدیگر را بهتر می‌شناسد و ما در حال رسیدن به یک سطح خوب هستیم.

فردا منتظر چه جور بازی هستی؟

کاملا متفاوت با برنابئو است جایی که در آن رنج نخواهیم کشید. تیمی برنده است که با ذهنیت برتر وارد شود. دوست دارم تیمی بلند پرواز مقابل رئال مادرید ببینم.

آیا نحوه بهم پاشیدن تیم تو را شگفت زده کرد؟

بله، ما در این باره در رخت کن صبحت کردیم. ما مشکلاتی داشتیم ولی انتظار چنین بازی نداشتیم. ما در مقابل رم، رئالی کامل را دیدیم.

نظرت در مورد لوپتگی چیست؟

من نمی‌خواهم قضاوت کنم و این کار را نمی کنم.

رئال مادرید را چگونه می بینی؟ من آنها را ساکت تر می بینم، کمتر از بازی های گذشته ترسناک است. کیفیت آنها را دارد،فقط باید مسیر درست را پیدا کنند.نمایشی که از خود در بازی با ایبار نشان دادند شرم آور بود.آنها در حال تلاش برای غلبه بر شرایط دشوار هستند، تیم های بزرگ می توانند سریع بیدار شوند.

آیا شما همچنان علاقه مند به دیدن بازی آنها در لیگ قهرمانان هستید؟

رئال همیشه در هر رقابت مورد علاقه من است،این هم مثل همیشه.

آیا رم هنوز نیمه نهایی بازی خواهد کرد؟

ابتدا باید از گروه صعود کرد سپس، باشگاه های بزرگ اهداف را تعیین نمی کنند.

در میان مصدومین رم چه کسی می تواند بازی کنند؟

کولاروف خوب است، مانولاس برگشت ولی دروسی، پاستوره و پروتی همچنان مصدوم هستند.

مهم ترین بازیکن رئال مادرید؟بنزما، اعتماد به نفسش برگشته است و حالا مسئولیت را بر عهده گرفته است. خواندم که او می خواهد جای رونالدو را پر کنند.

چه کسی به رم می آید؟ من نمی توانم بگویم.

نظرت در مورد آسنسیو چیست؟

این همه تکنیک و کیفیت دیوانه وار است ولی بازیکن ها ماشین نیستند. شما یازده بازیکن خریدید . یک پروژه بلند پروازانه که تجربه و جوانی را با هم ترکیب می‌کند. به دلیل اهمیت، خوشحالی، بودن در پایتخت ایتالیا، هدف این است که یک پروژه برنده داشته باشید. تمام این فرایندها باید در یک زمان انجام شوند و ما قبلا اقدامات مهمی را در یک سال گذشته انجام داده‌ایم. ما همیشه به زمان نیاز داریم. ما یکی از جوان‌ترین تیم های ایتالیا و لیگ قهرمانان را داریم. ما در مورد حال و آینده فکر می‌کنیم. این پروژه‌ای است که نیازمند زمان برای بلوغ است. آیا شما خریدی را در ژانویه انجام خواهید داد؟ آیا سبایوس نامی است که شما علاقمند به آن هستید؟هیچ چیز بحثی در مورد سبایوس وجود ندارد.آیا شایعات مربوط به پیوستن بهبارسلونا شما را ناراحت می کنند؟
من در زندگی شخصی و حرفه ای خوشحالم. من در حال رشد هستم، من می دانم شایعاتی که احساس می شود بخشی از زندگی روزمره هستند. من به همه احترام می گذارم، فقط به ادامه کار در رم فکر می کنم.
چه چیزی در مورد کریستیانو در ایتالیا گفته می شود؟ یک دوره سازگاری برای او لازم بود. حالا ما رونالدو واقعی را می بینیم. یک بازیکن تعیین کننده. او با یوونتوس خوشحال است. این همان مسیح است، اما با پیراهن متفاوت است.”