همکاری آ.اس رم با Busforfun

باشگاه آ.اس رم در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که با شرکت حمل و نقل (Busforfun) برای خدمات ویژه برای هواداران جالوروسی در روزهایی که در المپیکو مسابقه ست،به توافق رسیده ست.
در راستای تمایل دو شریک برای یافتن راه‌حل‌های سازگار با محیط‌ زیست برای رفع نیازهای حمل و نقل طرفداران، طرفداران قادر خواهند بود تا به صورت ویژه با اتوبوس ها راهی استادیوم شوند که در ابتدا در چهار مسیر راه اندازی می شوند ( که دو مسیر دیگر به زودی اضافه خواهد شد).
این طرح با هشتگ(WeTheFun#) آغاز می شود.
.فرانچسکو کالوو نماینده رم گفت:”
یکی از اولویت های ما به عنوان یک باشگاه حمل و نقل طرفداران به صورت اختصاصی است و در این راه busforfun را به عنوان شریک ایده آل برای مدیرت این سرویس شناسایی کردیم.این توافق بخشی از برنامه ها ترویج تحرک در روز مسابقه ست.ما برای اولین بار سرویس اتوبوسرانی را در تاریخ 2دسامبر برای دیدار مقابل اینتر اجرا خواهیم کرد.”
لوکا کامپانیل و و دیوید بوسکاتو بنیان گذاران این شرکت حمل و نقل گفتند:”در طی 12ماه بیش 50هزارهوادار با ما سفر کرده اند.ما بسیار مفتخریم که با رم در این طرح همکاری می کنیم.
رم امیدوار است که طبق این توافقنامه طرفداران جدید به ویژه طرفداران جوان را جذب کنند.این توافقنامه راه حلی مناسب برای تماشای بازی های رم بدون هیچ نگرانی است.”