مصاحبه دی فرانچسکو بعد از شکست تورینو

اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی جالوروسی بعد از پیروزی تیمش در نخستین دیدار فصل 2018/19 به خبرنگاران گفت: “گل ژکو عالی بود. گاهی توپ های آسان را از دست می دهد اما به چنین گلهای زیبایی از او عادت داریم.

در نیمه اول بهتر توپ را به گردش در آوردیم اما قدرت تمام کنندگی نداشتیم. در نیمه دوم شرایط برای ما سخت شد اما سه بازیکن جایگزین بسیار خوب کار کردند و جریان بازی برگشت.
انتظار داشتم کلایورت آماده باشد. هنوز کامل یاد نگرفته چطور غرورش را کنار بگذارد اما همچنان می تواند به تیم کمک کند.

میدانستیم بازی مقابل تورینو آسان نیست. هیچ تیم آسانی وجود ندارد و باید بتوانیم در همان ابتدای بازی از حریفان پیش بیوفتیم.

تیم هنوز در حمله و دفاع جای پیشرفت دارد. وقتی قرار باشد فرصت اینجا کنید باید ریسک پذیر باشید. به عقیده من در حمله بیشتر نیاز به پیشرفت داریم، امروز در زدن ضربات نهایی دقت لازم را نداشتیم.

امیدوارم رقابت بین رم، یووه و ناپولی باشد اما تیم های میلانی نیز خوب تقویت شده اند. برنامه من پیشرفت و ارتقای تیم است چه بازیکنان جوان و چه بازیکنان باتجربه مثل پاستوره که مطمئنا حرف های زیادی برای گفتن دارد.

پاستوره بازیکن با کیفیتی است و باید فرصت بازی به او داد. ذهنیت خوبی دارد اما باید در رساندن توپ به دیگر بازیکنان بسیار دقت کند مخصوصا در پاس های کلیدی. امروز در این زمینه دقت کافی را نداشت البته همه تیم کمی ضعیف بودند.

امیدوارم بتوانیم از پارسال بهتر عمل کنیم. دو بازیکن بزرگ از جمع ما جدا شده اند اما جایگزین های خوبی برای آنها داریم. اولسن حس اطمینان را به تیم می دهد البته به جز آن یک صحنه که تزلزل داشت. جدا از سیو های خوبی که داشت، با توجه به قد بلندی که دارد اما بازی با پای اولسن نیز بسیار خوب بود.”

 

منبع : کانال  @asromachannel