آینده آلیسون بکر؟

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، آلیسون بکر پس از ملاقات با سران رئال مادرید، رضایت خود را برای امضای قراردادی پنج ساله ابراز کرده است، اما باید دید، رم چه مبلغی درخواست می کند. اولین پیشنهاد لوس بلانکوس 55 میلیون یورو با پاداش ها است که در کل به 60 میلیون یورو می رسد، اما جالوروسی وضوحا اعلام کرده، 80 میلیون یورو می خواهد تا به جدایی سنگربان برزیلی خود رضایت دهد.

بین طرفین فاصله زیادی وجود دارد، اما قهرمان اروپا دست بردار نیست و هفته آینده یک پیشنهاد 60 میلیون یورویی به اضافه پاداش ارسال خواهد کرد که به نظر نمی رسد کافی باشد، اما یک نکته مهم وجود دارد. خودِ بازیکن مایل به انتقال به برنابئو است و فلورنتینو پرز به هرقیمتی شده، آلیسون را می خواهد. همین امر می تواند باعث شود دو طرف در نهایت به توافق برسند.

با این وجود رئال مادرید یک گزینه دیگر هم در لیستش دارد: تیبو کورتوا! چلسی پیشنهاد 40 میلیون یورویی مادریدی ها را رد کرده و مبلغ بیشتری می خواهد. فعلا می توان گفت آلیسون اولویت اول پرز است. همچنین رم اخیرا پیشنهاد 50 میلیون یورویی لیورپول که به همراه پاداش ها بوده را رد کرده است و از آن پیشنهاد به بعد، هیچ خبری از لیورپول نشده است.