آلیسون بکر:باید باور داشته باشیم که توانایی پیروزی در مقابل لیورپول را داریم

رم-لیورپول

آلیسون بکر، پیش از دیدار با لیورپول در مصاحبه ای با گاتزا دلا اسپرت در مورد بازی گفت و گو کرد.
او در این مصاحبه گفت:
صلاح واقعا آماده است.متوقف کردن صلاح فوق العاده دشوار است. او استعداد بالایی دارد و حالا دارای اعتماد به نفس شده است. اما تیم ما توانایی متوقف کردن او را دارد. از سوی دیگر لیورپول هم کیفیت بالایی دارد. آنها بسیار سریع بازی می کنند.
فیرمینو هم بازیکن فوق العاده ای است. مدافعانی که در مقابل او بازی می کنند کار بسیار سختی دارند.او در هنگام بازی هیچ فرصتی به مدافعین نمی دهد . اما با کار تیمی او را هم میتوان متوقف کرد.
بعد از شکست در مقابل لیورپول بسیار ناراحت بودیم. اما فردای آن روز دی فرانچسکو به ما گفت “باید باور داشته باشیم که توانایی پیروزی در مقابل لیورپول را داریم. این تنها کاری است که می توانیم انجامش دهیم.”
از او درباره خروج از رم سوال شد:
نمی دانم چه خواهد شد. منطقی است از پیشنهادات خوشحال شوم.ارزشم را نه از لحاظ مالی، بلکه به عنوان یک بازیکن می دانم.در حال حاضر می دانم چه معنایی برای تیم دارم .فقط به زمان حال فکر می کنم و هرآنچه قرار است در آینده اتفاق بیفتد، به من ارتباطی ندارد.فعلا اینجا هستم و باید تمرکز کنم.
حتی وقتی در اینترناسیونال بودم و با رم مذاکره می کردم، اما تمام حواسم به خوب بازی کردن در اینترناسیونال بود.شش ماه بود که با رم قرارداد امضا کرده بودم، اما خیلی هم خوب بازی کردم و پیروز شدم.