صحبت های دی فرانچسکو پس از پیروزی تیمش مقابل کیه وو

رم-کیه وو

پس از مسابقه و پیروزی شیرین در مقابل کیه وو دی فرانچسکو به مدیاست پرمیوم گفت:
ما ثابت کردیم که می توانیم به شکل صحیحی به پیش برویم، کاری که در این مقطع از نظر ذهنی دشوار بود. می توانستیم چند گل دیگر بزنیم.پس از دریافت پنج گل در لیورپول، آلیسون حتما روحیه داشت که آن پنالتی را گرفت.

حالا باید از نظر فیزیکی تجدید قوا کنیم. چهارشنبه باید در حالی بازی را تمام کنیم که مطمئن شویم هر چه داشتیم،رو کردیم.در گذشته ثابت کردیم که می توانیم در لیگ قهرمانان اروپا به نتایجی بزرگ برسیم، پس همگی باید باور داشته باشیم، این شعار ماست.

پاتریک شیک و بازی با لیورپول؟
شیک ثابت کرد که وقتی قدرت روحی و اعتماد به نفس پیدا کند، می تواند به سطح بالایی برسد،چون امروز بیشتر در کناره ها بازی کرد، در حالی که مردم می گفتند مناسب این پست نیست.
تیم در شرایط خوبی است. برای همین کمتر مجبور به تغییر تاکتیک می شوم. از بازی امروز رضایت دارم.می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم. حتی وقتی 10 نفره شدیم، تیم از نظر روحی و جسمی، به خوبی نسبت به شرایط واکنش نشان داد. چهارشنبه در بازی مقابل لیورپول شاید نتیجه 3-0 کمی اغراق آمیز باشد ولی ما مقابل بارسا و چلسی موفق به ثبت این نتیجه شدیم. فراموش نکنید رم امسال مقابل چه تیمی هایی 3 یا 4 گل به ثمر رساند. مهاجمان لیورپول در هر لحظه می توانند خطرناک ظاهر شوند. باید به شدت مراقب بود.