ریسه:در رم، زیباترین چیز بازی در کنار یک خدا یعنی فرانچسکو توتی بود

رم-لیورپول

جان آرنه ریسه، مدافع نروژی سابق تیم های لیورپول و رم، در مصاحبه با رومانیوز در خصوص رویارویی دو تیم سابق خود گفت:
هواداران هر دو تیم ارزش خاصی برای من دارند. بازی برای این دو تیم به طور کامل بخشی از زندگی من بودند. بهترین خاطرات من قطعا با لیورپول و جایی که در فینال لیگ قهرمانان توانستیم قهرمان اروپا شویم رقم خورد. در رم، زیباترین چیز بازی در کنار یک خدا یعنی فرانچسکو توتی بود اما اگر بخواهم یک لحظه را انتخاب کنم، گلم به یوونتوس در سال 2010 بهترین لحظه حضورم در رم بود.
هر دو تیم لیورپول و رم را بسیار دوست دارم و یکی را بر دیگری ترجیح نمی دهم. امیدوارم دو بازی خیلی خوب را از هر دو تیم ببینیم.هواداران نیز جوی بسیار عالی را در استادیوم خواهند ساخت.
از اون درباره کلوپ سوال شد*
او خوب کار می کند.ابتدا مشکلاتی داشت اما اکنون بازیکنان تاکتیک های او را اجرا می کنند و فوتبالی فوق العاده را به نمایش می گذارند.

ریسه درباره صعود رم یا لیورپول گفت: به نظر من مسابقه های نزدیکی را خواهیم دید و هیچ تیمی از پیش صعود کرده نیست.دیدار برگشت در المپیکو می تواند برای آن ها یک مزیت باشد. اگرچه رم نیز در آنفیلد کار دشواری خواهد داشت و شب های اروپایی آنفیلد رویایی هستند. هر دو تیم می توانند گل های زیادی بزنند. با توتی صحبت نکرده ام اما قطعا بلیط بازی را از او خواهم گرفت و در المپیکو حاضر خواهم بود.