کنفرانس دی فرانچسکو بعد از بازی با اسپال

رم-اسپال

دی فرانچسکو بعد از تمجید در مورد بلوغ تیمش در بازی با اسپال ، خود را آماده بازی با لیورپول می داند و اعلام کرد همه چیز برنامه ریزی شده.
در ادامه او به خبرنگاران گفت:
بازیه راحتی بود و اکنون هشت بازی بدون شکست هستیم.”اسپال در بازی های اخیر خیلی خوب عمل کرد ، اما ما رویکرد مناسب را به دست آوردیم و من واقعا دوست داشتم که پسران من بازی را تفسیر کردند
“این یک ذهنیت قوی برای تمرکز بر این بازی ها است و خود را از آنچه که پیش می آید جدا می کند، اما این چیزی است که پیروزی را به ما رساند.”
“پاتریک شیک خود را در اختیار تیم قرار داده است، او کیفیت دارد و خوشحالم که او یک گل را به ثمر رساند، زیرا همیشه اعتماد به نفس را برای یک مهاجم افزایش می دهد. او نیاز به این گل داشت تا رو به جلو حرکت کند.
“من خوشحالم که فرصت های زیادی را برای گل زنی داشتیم، اما قطعا باید بیشتر از آن ها را به گل تبدیل کنیم، به ویژه در آنفیلد.”
دی فرا درباره توصیه به الشعراوی گفت:”در هر حال، امروز احساس کردم که او می تواند 100 گل برای تیم داشته باشد و هنوز گلزنی نکرده است. او همیشه در مقابل هدف قرار نمی گیرد، امروز موقعیت گلهای او عمدتا از دست رفت.
امروز، لیورپول 2-0 در برابر وست برومویچ پیروز بود، اما در 15 دقیقه پایانی دو گل دریافت کرد.”آنها در دفاع بسیار محکم نیستند، اما لیورپول تیمی است که در هر بازی میتواند سه گل و شش گل به ثمر برساند. ما در ابتدا به فکر گل نخوردن هستیم و بعد حمله.
“لیورپول یک رقیب با کیفیت عالی است. اولین مرحله دور از خانه است و می تواند یک مزیت باشد. من شروع تاکتیکم را می دانم، همه چیز برنامه ریزی شده است، اما من به شما نمی گویم … می توانم بگویم که ادین ژکو بازی خواهد کرد. ”