کنفرانس خبری دی فرانچسکو به همراه ناینگولان

رم-بارسلونا

در آستانه بازی برگشت دو تیم رم و بارسلونا در المپیکو، اوزه بیو دی فرانچسکو همراه با راجا ناینگولان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد. او گفت انتظار دارد راجا رهبر تیمش مقابل ارتش آبی و اناری ها باشد و انتظار دارد جنگیز اوندر بتواند تیمش را همراهی کند.

به نقل از Football-Italia، دی فرا گفت:

بازی کردن در المپیکو فارغ از اینکه چه تعداد تماشاگر روی سکوها نشسته، همیشه مسئولیت بالایی برای ما به همراه دارد. فردا نیاز داریم که پاسخ مناسب و درخوری به باخت 4-1 بازی رفت بدهیم. لازم است همه چیز را به دقیق ترین شکل سرجایش قرار بدهیم و هرچه داریم رو کنیم.

بعضی اوقات واقعا بدشانسی مانع گرفتن نتایج بهتری می شود. امیدوارم فردا از آن شب هایی باشد که از فاکتور شانس بهره می بریم. از اینها گذشته، در خیلی از بازی ها بی رحم و قاطع نبوده ایم. این مسئله هم مانع کسب نتایج بهتر می شود. دلم می خواهد تیمم به شکلی در هر مسابقه ظاهر شود که گویا از حریف کینه و نفرت دارد. این چیزی است که باعث ناراحتی ام شده است.

بعد از بازی با بارسلونا به دربی فکر خواهیم کرد؛ بنابراین با همه داشته هایمان به این مسابقه می رویم. آنها عملا شکست ناپذیر هستند اما می خواهیم شانس این را داشته باشیم که اتفاقی غیرقابل باور و غیرمنتظره را رقم بزنیم. می خواهیم تا آخرین لحظه به وظایفمان در قبال این بازی متعهد باشیم. می دانم که معجزه است اما چرا نتوانیم معجزه را عملی کنیم؟!

ه بازی برگشت مقابل چلسی در خانه فکر می کنیم اما این را هم می دانیم که حالا باید با ارتشی بسیار مجهز روبرو شویم. نمی خواهم در مورد شهر صحبت کنم اما ذهنیت تیم در محل تمرینات یعنی تریگوریا ساخته می شود. مردم در مورد ذهنیت برنده شدن حرف می زنند اما جام های زیادی در این تیم به دست نیامده و این ذهنیت قبلا در اینجا خیلی دیده نمی شد. اکنون وقت ساختن این ذهنیت است. باید حس تعلق را به تیم افزایش بدهیم و از سوی دیگر به شایعات زیادی که حول تیم شنیده می شود، بی توجه بمانیم.

مصدومان؟ وضعیت جنگیز را به طور دقیق زیر نظر داشتم و فکر می کنم که برای این بازی دعوت شود. پروتی دعوت نمی شود اما امیدوارم برای دربی او را داشته باشیم هرچند بسیار سخت به نظر می رسد. احتمالا فضای بیشتری برای شیک به وجود بیاید. ناینگولان؟ او پتانسیلی غیرعادی دارد. فردا وظیفه اش این است ک همان قهرمان همیشگی باشد و تیم را رو به جلو پیش ببرد.