کنفرانس مطبوعاتی دی فرانچسکو قبل از بازی با فیورنتینا

رم-فیورنتینا

در آستانه بازی با فیورنتینا دی فرانچسکو در مصاحبه مطبوعاتی حاضر شد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.
*چگونه بعد از بازی با بارسلونا خود را پیدا کردید؟
مطمئنا اولین روز آسان نبود،اما بیایید پیش برویم،باید جنگجو باشیم، حتی با اینکه می دانیم جبران کردن نتیجه 4-1 مقابل بارسلونا بسیار دشوار است. بازی آینده ما با فیورنتینا است. ما بهترین ها را آماده می کنیم، برخی از بازیکنان به طور کلی مشکل دارند، پس از بازی با بارسا و دربی دوباره میتوانند حضور داشته باشند. ما از نقطه نظر ذهنیت رشد کرده ایم، اما کافی نیست.
*شرایط اوندر و ناینگولان؟
من امیدوارم آنها را برای بارسلونا بازیابی کنم،من فکر می کنم ممکن است.
*جرسون،شیک،دفرل: چه کسی بهترین جواب را به شما داد و چه کسی بیشترین شانس را برای بازی فردا خواهد داشت؟
پروتی مشکل دارد، مطمئنا بازی نخواهد کرد. ما امیدواریم به زودی برگردد. او در بازی با بارسا یک پاس گل داد و بر ادامه رقابت تاثیر گذاشت. در میان 3 نفر که نام برده شد، قطعا دفرل بازی خواهد کرد
*جدیدا با پالوتا صحبت کرده اید؟
از طریق مونچی، او به من اطلاع داد که رئيس از عملکرد خوشحال بود و از نتیجه بسیار متأسف بود، او نیز متقاعد شده بود که ما سزاوارتر هستیم. ما درباره چیز دیگری صحبت نکرده ایم. اگر رئيس بخواهد بايد وارد شود، ما خواهيم نشست تا درباره همه چيز حرف بزنيم.
*شما در کورس کسب سهمیه لیگ قرمانان فصل بعد هستید.بازی فردا مهمتر است یا بازی سه شنبه؟
واضح است که اولین بازی که وارد می شود همیشه مهم ترین است.ما فرصت کمتری برای بازیابی انرژی داریم و باید با توجه به برخورد مستقیم با لاتزیو، جایگاه سوم را حفظ کنیم. اما من در حال حاضر در مورد بارسلونا فکر می کنم،از فیورنتینا نگران نباشید.
*شرایط کارسدروپ؟
برای کارسدروپ آن هنوز هم زود است، زمان بازیابی هنوز مشخص نیست. تجربه های گذشته توصیه می کنند که بیشتر مراقب باشیم، کسانی که سریع از این نوع آسیب ها رنج می برد، پیامدهای ناگوار داشتند.من او را برای فصل آینده میخواهم.