کمک به محک

MAHAK

کوردرما به عنوان اولین کانون غیرمجازی هواداران آ.اس رم در ایران,این بار در درصدد این ست تا در کاری خیرخواهانه پیش قدم شود.توجه به ارزش ها و اهمیت دادن به هر فرد,یکی از هدف های ماست و مسلما توجه به افراد خاص و نیازمند,وظیفه همه ی ماست.چندی پیش بعد از ارزیابی شرایط,تصمیم گرفته شد تا برای کودکان سرطانی گام هایی برداشته شود.از همین رو کوردرما بی نهایت مشتاق است تا با روش های گوناکون برای جمع آوری کمک های مالی,اقدام نماید.همانطور که بسیاری از عزیزان در جریان هستند,موسسه خیریه ای در این رابطه با نام محک وجود دارد که کودکان سرطانی را به طریق های مختلف پوشش می دهند.

آشنایی مختصر با محک

مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری | محک |  از سال  1370 در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با انگیزه والای کمک به هم نوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 14 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است.محک تا کنون بیش از 20000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است.
بسیاری از سازمان ها,افراد حقیقی و حقوقی,هنرمندان و سایر افراد در این سال ها کمک های مالی و … فراوانی به این موسسه کرده اند.

عزیزان می توانند در گردهمایی ها،کمک های مالی خود را به صندق محک بیاندازند.همچنین از طریق سایت زیر نیز می توانید کمک های خود را مستقیما ارسال نمایید!

موسسه محک