کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از دیدار خانگی برابر اودینزه

مربی ژوزه مورینیو بعد از ظهر چهارشنبه کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی خود را برگزار کرد ، در حالی که رم خود را برای دیدار مقابل اودینزه در دیگر دیدارهای مهم سری آ آماده می کند.

بازی روز پنجشنبه در استادیوم المپیکو در ساعت ۲۰:۴۵ به وقت محلی آغاز می شود و جیالوروسی ها پس از اولین شکست فصل مقابل هلاس ورونا به دنبال بازگشت هستند.

در اینجا آنچه که رئیس در مورد آن شکست ۳-۲ گفت ، و چالشی که اکنون مقابل تیم است …

به نظر می رسد بازی با ورونا این شبهه را تأیید می کند که رم در این فصل در بازیهای واقعا فیزیکی مبارزه خواهد کرد ، در بازی هایی که نبردهای تن به تن زیادی وجود دارد. آیا می توانید آن مشکل را به نحوی حل کنید ، یا در نهایت نیاز به جذب یک هافبک مرکزی دارید که برای دیکته بازی مناسب تر است؟

“پنجره نقل و انتقالات بسته است ، اما شما بچه ها می خواهید در مورد بازار نقل و انتقالات با من صحبت کنید! من این کار را نمی کنم ، در مورد نقل و انتقالات صحبت نمی کنم. بدیهی است که ما این موضوع را تجزیه و تحلیل می کنیم ، اما من نمی توانم هر آنچه را که نگاه می کنیم و هر چیزی را که تجزیه و تحلیل می کنیم با شما در میان بگذارم. من سوال شما را درک می کنم ، اما به آن پاسخ نمی دهم. حتی قسمت اول – من نمی خواهم در مورد رنج تیم در شرایط خاصی صحبت کنم. همانطور که من به سرخوشی شما نپیوستم وقتی که ما سه بازی در لیگ و سه بازی دیگر در اروپا بردیم ، اکنون نمی خواهم در مورد “مشکلات بزرگ” صحبت کنم.”

“ما یک بازی را باختیم ، خوب بازی نکردیم. و تا آنجا که به من مربوط می شود ، چیزی بیشتر از این لازم نیست به شما بگویم. در مورد بازیکنان من ، بله ، بدیهی است که ما بازی را با جزئیات تجزیه و تحلیل کرده ایم ، اما حتی در آن صورت ما آن را به گونه ای انجام دادیم که به آینده نگاه می کند ، و نه در بازی از دست رفته و بازگشت سه امتیاز . »”

شما یک مربی با تجربه زیاد هستید که همه چیز را برای پیروزی کسب کرده اید. پس از چنین شکستی ، که تعداد کمی از مردم انتظار داشتند ، چقدر طول می کشد تا بفهمید که این یک بار است یا علامت یک مشکل بزرگتر است؟

“چرا تعداد کمی از مردم انتظار چنین چیزی را داشتند؟ چون ما سه بازی قبل را برده بودیم؟ شاید به این دلیل که شروع سرخوشی بسیار آسان است وقتی که پیروز می شویم و افسردگی در هنگام شکست شروع می شود. من درگیر آن نمی شوم همه شما دیده اید که من دیوانه وار (در برابر ساسولو) پس از یک پیروزی خاص جشن می گیرم ، در یک روز ویژه برای من ، در یک دقیقه خاص ، به شیوه ای خاص … اما شما مرا در این مدت فقط یک دقیقه در این مدت دیده اید. دور فقط یک بار. به غیر از این ، شما همیشه می بینید که من آرام ، متعادل ، هیچ وقت سرخوش نیستم و هرگز نمی گویم تیمی که فصل گذشته با ۲۹ امتیاز از جایگاه برتر فاصله داشت می تواند لیگ را فتح کند. تو هرگز آن را از من ندیده ای”

“و اکنون ، شما نمی بینید که من برعکس عمل می کنم فقط به این دلیل که یک بازی را باخته ایم. شاید من خیلی صادق باشم ، شاید بعد از بازی می توانستم بگویم: “داور نباید به وروتوت کارت زرد بدهد ، این بر او تأثیر می گذارد و اینکه چگونه می تواند تا پایان بازی بازی کند”. یا می توانم در مورد بارانی که کمکی نمی کند یا وضعیت زمین صحبت کنم. شاید من خیلی صادق بودم وقتی گفتم: “ما خوب بازی نکردیم ، اشتباه کردیم.” شاید تساوی برای همه عادلانه باشد. اما ما باختیم ما از این بابت ناراحت هستیم اما هنوز آن را در چشم انداز خود نگه می داریم.”

“و همه شما بر اساس یک نتیجه به این طرف یا آن طرف بر من تأثیر نخواهید گذاشت. من تعادل را حفظ می کنم. قبل از آمدن به اینجا می دانستم چه حالی دارد. من دقیقاً به خاطر تجربه ، بلوغ و تعادلی که دارم اینجا هستم. تا مطمئن شوم که پس از سه برد برنده ، طرفداران زیاد هیجان زده نخواهم شد – سه بازی ، نه سی. اینها حرفهای من بود و اکنون ، به همین ترتیب ، به طرفداران بگویید که خیلی ناامید نشوند. ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم ، کارهای زیادی برای انجام دادن.”

“شما سعی می کنید ما را در ترکیب تیم هایی قرار دهید که فصل های اخیر را با ۱۵،۲۰ و۲۵ امتیاز بیشتر از ما به پایان رسانده اند. در عوض ، شما باید ما را به این امر بسپارید. در لحظات خوب و بد. در لحظات خوب ، نگویید که ما نامزد برنده شدن چیزی هستیم – زیرا ما هنوز برای هیچ چیزی نامزد نشده ایم. دوباره می گویم: ما فقط نامزد پیروزی در بازی بعدی هستیم.”

“ما باختیم و شما می خواهید من بازی ورونا را تحلیل کنم. من نمی توانم خودم را درگیر آن کنم دوشنبه یک روز تعطیل برای تیم بود ، اما نه برای من و همکارانم. ساعت 10 صبح اینجا بودیم. ما تمام روز کار می کردیم ، تجزیه و تحلیل و آماده می کردیم. روز بعد بازیکنان آمدند. ما بازی را تجزیه و تحلیل کردیم ، جلساتی را به صورت جداگانه و به صورت تیمی برگزار کردیم. برگشتیم سر کار. اکنون ما در تلاش هستیم تا یک بازی سخت دیگر را ببریم ، این بار مقابل اودینزه. هر دو تلاش می کنیم در این بازی برنده باشیم.”

“بنابراین ما آرام می مانیم ، متعادل می مانیم. و من آرام هستم. آیا من کمی کمتر خوشحالم؟ این طبیعی است ، طبیعی است وقتی یک بازی را باختید. و ما در مورد آن نیز صحبت کرده ایم. ما باید این ناامیدی را به انگیزه تبدیل کنیم. ناامیدی در افسردگی نیست. اگر پس از باخت یک بازی “مشکل بزرگی” داریم ، تصور کنید تیم های دیگر که دو یا سه شکست خورده اند یا چند تساوی داشته اند چه می گذرد. بنابراین ما آرام خواهیم ماند.”

“ما راه خود را دنبال می کنیم و این مسیر در مورد بلندپروازی و تمرکز است. اما جاه طلبی بر اساس یک سطح است”