مصاحبه توتی با گازتا

فرانچسکو توتی اسطوره رم به تازگی با گاتزا دلو اسپورت صحبت کرده است و در آن نظرات خود را در مورد فصل جدید رم زیر نظر ژوزه مورینیو و بهترین بازیکنان تیم به اشتراک گذاشت.

در مورد تولد دوباره رم تحت هدایت مورینیو:
“خبر فوق العاده این است که او رم را انتخاب کرده است. او یک مربی حرفه ای است که برند های زیادی داشته است ، او کاریزما دارد. بدون شک او یک انسان بزرگ و یک انگیزه بزرگ برای تیم است.حضور او یه امتیاز برای تیم است هم در زمین و هم در خارج از زمین.”

“سرعت او در سازگاری با تیم من را شگفت زده کرد. او خود را در برابر همه قرار سختی ها می دهد ، به عنوان یک رهبر عمل میکند ، مهارتی که در شهری مانند رم می تواند تعیین کننده باشد.

بازگشت زانیولو پس از دو مصدومیت جدی
“او جوان است و پس از دو مصدومیت جدی برگشته. همه ما امیدواریم که او یک سوپر استار شود اما هنوز همه چیز را ثابت نکرده است.
با وجود تمام اتفاقاتی که برایش افتاده است ، او دلایل مهم تری دارد که باید با تمرین و کار سخت بیشتر به خودش کمک کند. او بزرگ و بالغ می‌شود، او همچنین باید این کار را حرفه ای انجام دهد و خود را با افرادی که به او کمک می کنند احاطه کند.
آنچه خارج از زمین اتفاق می افتد بسیار مهم است: او در همه چیز پیشگام است . زانیولو استعداد های بزرگی دارد و مطمئناً می تواند از خودش بازیکنی حرفه ای بسازد بیایید ده سال دیگر در مورد آن فکر کنیم تا ببینیم تا آن زمان به چه سطحی رسیده است.

درباره تامی ابراهام:
او یک استعداد جهانی است ، از چلسی آمده. او جوان است ، چیزهایی را ارائه می دهد که مدتی است در رم ندیده این و طرفداران را به وجد آورده است. او از نظر فنی بسیار خوب است و بازیکنی است که می جنگد ، من مطمئن هستم که او خوب کار خواهد کرد.

در مورد شروط توتی برای تبدیل شدن پلگرینی به ستاره فصل رم:

امیدوارم رم ارزش لورنزو پلگرینی را درک کنند او واقعاً قوی است و تمام مهارت های اخلاقی لازم برای رهبر بودن را دارد.او می داند چگونه رفتار کند ، می داند چگونه در پست خود بازی کند ، متواضع است. او یک کاپیتان شایسته است.