الدور شاه مرادوف مهاجم جنوا با قراردادی ۵ساله به رم پیوست

باشگاه رم خوشحال است که قرارداد خرید الدور شومورودوف را اعلام نماید.
شومورودوف ۲۶ ساله با قراردادی دائمی با مبلغ ۱۷/۵ میلیون یورو به آاس رم می پیوندد.
در این توافق نامه که شامل تعدادی آ بندهای مربوط به عملکرد است و همچنین جنوا درصدی از فروش این مهاجم در آینده را،دریافت خواهدکرد.
مهاجم ملی پوش ازبکستانی قراردادی ۵ ساله را با جیالوروسی امضا کرده است که تا ۳۰ژوئن ۲۰۲۶ اعتبار دارد.
شومورودوف پس از تکمیل و امضای قرارداد خود با رم چنین گفت:
“پیوستن به رم یک گام بزرگ و رو به جلو در حرفه من است.من هرکاری که از دست بربیاید را انجام خواهم داد تا نشان دهم که شایسته این فرصت هستم و نشان دهم که می توانم در یکی از بزرگترین باشگاه جهان بازی کنم.”
“سرعت در توافق این قرارداد نشان دهنده تمایل من برای همکاری با مربی و هم تیمی های جدیدم و شروع کار در اسرع وقت است.”
این مهاجم ازبک در ۳۱ بازی خود در فصل گذشته سری آ برای جنوا هشت گل به ثمررساند که ۳ گل از این تعداد را در ۶ بازی پایانی تیم لیگوریا به ثمر رسانده است.
این مهاجم قدرتمند،که به راحتی می تواند از میانه یا کناره ها بازی کند دارای تجربه بین المللی بالایی است که شامل ۲۲ گل در ۴۹ بازی برای تیم ملی ازبکستان می باشد.
در سطح داخلی،او قبلا نماینده مشعل و بنیادکار در سرزمین مادری خود بوده است و همچنین سابقه بازی در تیم روسی روستوف را نیز دارد جایی که در آن در ۹۱ بازی بین سال‌های ۲۰۱۷تا ۲۰۲۰ ،۱۸ گل به ثمررساند و موفق به ثبت ۱۲ پاس گل نیز شد.
تیاگو پینتو مدیرکل باشگاه نیز پس از تکمیل قرارداد این مهاجم ملی پوش گفت:
“الدور یک مهاجم با پتانسیل فوق العاده برای پیشرفت است و او مشتاق است تا در رم خود را اثبات کند،در لیگی که از قبل به خوبی با آن آشناست.”
“در کنار تمایل او برای بازی در رم،ویژگی های آ به عنوان یک بازیکن به خوبی با شیوه هایی که مربی ما می خواهد سازگاری دارد و به همین دلیل ما خوشحالیم که می توانیم در باشگاهمان از او استقبال نماییم.”
شومورودوف پیراهن شماره ۱۴ جیالوروسی را بر تن خواهد کرد.
الدور به رم خوش آمدی

سیدکیاوش فوادمرعشی