حافظ مسلمی 1117 روز پیش
بازدید 8 بدون دیدگاه

مهم ترین آمار در مورد قرعه کشی فصل جدید

به تازگی قرعه کشی فصل ۲۰۲۰/۲۱ سری آ انجام شد‌.در زی به اطلاعاتی مهم در این مورد می پردازیم.

رمی ها در هفته نخست با هلاس ورونا در استادیو بنتگودی، دیدار خواهند کرد و در هفته دوم با یوونتوس در استادیو المپیکو بازی می کنند.

چند نکته قابل توجه در مورد قرعه کشی اخیر وجود دارد که در زیر قرار گرفته ست.

سری آ در 19 سپتامبر آغاز می شود – آخرین باری که این فصل در اواخر سال آغاز شد مربوط به 2000-01 است ، زمانی که اولین بازی در 30 سپتامبر برگزار شد. البته در آن فصل رم موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

افتتاحیه بدون شکست
رم در هشت بازی اخیر خود در سری آ شکست ناپذیر است و در 5 بازی از آن خود پیروز شده و 3 بازی دیگر را به تساوی کشانده است. آخرین شکست روز افتتاحیه در سال 2011 و در خانه کالیاری صورت گرفت. در همین حال ، در فصل گذشته ، جالوروسی ها مقابل جنوا به تساوی 3-3 دست یافتند – در اولین بازی پائولو فونسکا.

گلزنی های مکرر
رم در هر 9 بازی اخیر خود برای شروع یک فصل سری آ گلزنی کرده است و به طور متوسط ​​1.9 گل در هر بازی به ثمر رسانده است. تیم همچنین در آن دوره پنج کلین شیت نگه داشته است.

دربی ‘سلفی’
رم و لاتزیو در هفته هجدهم از فصل 21-2020 با یکدیگر بازی خواهند کرد.اتفاقی که فقط یک بار در تاریخ لیگ رخ داده است. این در دربی مشهور بود که 2-2 به پایان رسید. این بازی البته با گل زیبای نیمه دوم که توسط فرانچسکو توتی به ثمر رسید مشهور است – که تیم خود را از 2-0 به تساوی 2-2 کشاند و سلفی معروف را گرفت.

دربی دوم آن فصل نیز به افسانه مبدل شد: ماپو یانگا امبیوا پنج دقیقه مانده به پایان گل زد تا بیانکوچلستی را شکست دهد.

اولین بار در برابر ورونا
برای ششمین بار رم و ورونا در اولین روز فصل به مصاف هم می روند. تاریخ لزوماً در رابطه با جالوروسی چندان مهربانانه نیست: چهار تساوی و فقط یک پیروزی در بازی ها تا به امروز.

آخرین باری که جالوروسی ها، تیم تازه صعود کننده را شکست ندادند ، در آگوست 2016 بود – وقتی کالیاری از لیگ دسته پایین تر آمد تا در ساردینیا به تساوی 2-2 برسد.

نبرد با یوونتوس در بازی دوم
رم در 5 دیدار قبلی با بیانکونری در هفته دوم فصل سری آفقط یک بار در برابر یوونتوس شکست خورده است . دو پیروزی و 2 تساوی دیگر. آخرین باری که این مسابقه در هفته دوم فصل انجام شد با پیروزی در رم به پایان رسید: ادین ژکو در ابتدای فصل 16-2015 در یک پیروزی 2-1 گلزنی کرد.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *