مصاحبه کارلس‌پرز با AS

کارلس پرز ، مهاجم رم با روزنامه AS مصاحبه کرد و در مورد 8 ماه حضور خود در پایتخت ایتالیا از زمان پیوستن به جالوروسی و همچنین دیدار برگشت این هفته لیگ اروپا مقابل سویا بحث و گفتگو کرد.

آیا به تنهایی به رم رفتی؟
“بله. در آغاز ، پدرم کمی پیش من ماند اما او یک هفته بعد به بارسلونا بازگشت. من سه ماه به تنهایی ، بدون ترک خانه (به دلیل قرنطینه) ، صبح و بعد از ظهر تمرین کردم و سپس بقیه وقت را صرف بازی کردن پلی استیشن کردم.”

رم به هدف نهایی در سهمیه لیگ قهرمانان نرسید و مجبور شد به لیگ اروپا برود.
“این تیم از سری نتیجه هایی که برای پایان دادن به رقابت های لیگ کسب کردیم بسیار خوشحال است. وقتی فهمیدیم که پایان دادن لیگ با کسب سهمیه لیگ قهرمانان نا ممکن شده است ، هدف ما کسب صعود به لیگ اروپا شد و با کسب مقام پنجم به آن رسیدیم.”

چه نوع مسابقه ای برابر  سویا پیش بینی‌ می‌کنید؟
“ما با اعتماد به نفس زیادی به این بازی وارد می شویم بخاطر فرمی که در آن قرار گرفته ایم. در بارسا ، من مقابل سویا بازی کردم و من در این فصل بعضی از بازی های آنها را تماشا کردم. حقیقت این است که آنها بسیار قوی هستند ، اما در پایان ، ما با اتحاد و همدلی خود نتیجه را به نفع خود خواهیم کرد.”

16 بازی بین سری آ و لیگ اروپا با 2 گل و 3 پاس گل انجام داده اید. از نقشی که دارید خوشحال هستید؟
“بله حتما. فصل گذشته من در رده دوم فوتبال اسپانیا بازی می کردم. همه این اتفاقات خیلی سریع رخ داد و من از اینکه سال اول حضورم در سری آ خوشحالم. ما هنوز لیگ اروپا را در مقابل خود داریم. در سطح شخصی ، فکر می کنم بیشتر از آنچه که دارم سزاوار هستم ، اما همه ما در اینجا بازیکنان خوبی هستیم.”

بارسا را در تلویزیون دنبال کرده اید؟
“راستش نه. من فقط بازی لیگ قهرمانان اروپا برابر ناپولی را دیدم.”