کنفرانس‌ پیش از نبرد ویولا

پائولو فونسکا پیش از دیدار مقابل فیورنتینا در کنفرانس‌ مطبوعاتی شرکت‌ کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

سه بازی دیگر در سری آ وجود دارد و در تاریخ 6 اگوست در لیگ اروپا با مقابل سویا بازی خواهید داشت. چقدر جا برای پیشرفت این تیم وجوو دارد؟

“در حال حاضر بچه ها از نظر تاکتیکی و جسمی در شرایط خوبی هستند ، اما ما باید در همه زمینه ها به پیشرفت خود ادامه دهیم. فعلا فقط به فکر لیگ و این بازی مقابل فیورنتینا هستیم. ما باید با همان خواسته ای که در مسابقات اخیر نشان داده ایم بازی کنیم. ما در حال استفاده از سیستم جدید هستیم و چیزهای زیادی وجود دارد که هنوز باید یاد بگیریم اما در شکل و فرم خوبی هستیم. ما اعتماد به نفس و انگیزه داریم. چند بازی آخر برای کمک به ما در آماده سازی صحیح برای سویا مهم خواهد بود. ”

نیکولو زانیولو پنج بازی به عنوان جایگزین انجام داده است و کم کم زمان بازی خود را افزایش می دهد. آیا او می تواند مقابل فیورنتینا شروع کند؟

“فردا خواهیم دید. او مقابل اسپال بازی خوبی انجام داد اما فراموش نکنیم که او فقط یک بار در ترکیب آن بازی تمرین کرده است. سپس او آمد و خوب انجام داد. خواهیم دید. ما باید او را با احتیاط پس از شش ماه اخلال در مصدومیت مدیریت کنیم. ”

این تیم به تازگی پیشرفت هایی داشته است اما اخیراً شاهد اشتباهات قابل پیشگیری هستیم. چگونه می توانید در چنین زمان اندک ، آن مشکل را حل کنید؟

“هر تیم در هر مسابقه اشتباه می کند. در حال حاضر زمان بسیار کمی داریم. ما از فیلم ها استفاده می کنیم و من همیشه با بازیکنانم صحبت می کنم. برخی از موارد فقط در بازی ها اتفاق می افتد. ما دائما در تلاش هستیم تا کارهایی را که اشتباه انجام می دهیم بهبود بخشیم. ”

شما باید تا 3 آگوست لیست تیم یوفا را در اختیار داشته باشید. آیا نگران هستید که احتمالاً کریس اسمالینگ ندارید؟

“من در حال حاضر 100٪ روی فیورنتینا متمرکز شده ام. من به فکر لیگ اروپا نیستم. ”

نظر شما درباره شایعاتی که ادین ژکو را با یک دور شدن از این باشگاه مرتبط می کند چیست؟

“من به فکر انتقال نیستم. من روی فیورنتینا متمرکز هستم و بازی سختی خواهد بود. ”

آیا او به همان اندازه که از بیرون به نظر می رسد ناراضی است؟

“او ناراضی نیست. او بسیار با انگیزه است. ”

آیا الكساندر كولاروف و برونو پرز برای شروع این كار خوب هستند یا به استراحت احتیاج دارند؟

“آنها می توانند فردا بازی کنند.”

آیا در حال حاضر رمی ها بیشتر از گذشته دفاع می کنند؟

“نه . مناطقی وجود دارد که به آنها حمله می کنیم و  روی حریفان خود می بندیم. . ”

رم یکی از بهترین عملکردهای فصل خود را در بازی برگشت در فلورانس انجام داد. کدام یک از دو تیم در این مسابقه به شکل بهتری حضور دارند؟

“ما شیوه بازی خود را تغییر داده ایم اما فیورنتینا از نظر شکل بسیار خوبی است. آنها کمی ناکام مانده اند و آنها خوب بازی می کنند. این یک بازی متفاوت و بسیار دشوار در برابر یک طرف فرم است. ”

ناپولی از قبل صعود خود را به لیگ اروپا قطعی کرده ست.در حالی که آث میلان با آتالانتا مساوی کرده. آیا این بدان معناست که این دیدار برابر فیورنتینا می تواند در کسب امنیت در جایگاه پنجم تعیین کننده باشد؟

“هیچ بازی آسانی در این لیگ وجود ندارد و نمی دانم لیست نمی دانم‌ که مسابقات میلان راحت تر از لیست ما است  یا نه اما مهم این است که فردا پیروز شویم. دشوار خواهد بود اما ما می خواهیم پیروز شویم.”