گزارش بازی و نظرات هواداران جالوروسی پس از شکست برابر میلان

رم و میلان امروز معادل یکشنبه هفتم تیر به میدان رفتند.در این بازی در ابتدا بازیکنان رم با نام های:میرانته ،زاپاکوستا ،اسمالینگ،مانچینی،اسپیناتزولا،کریستانته،ورتو،کلایورت،پلگرینی ، میخیتاریان و ژکو به میدان رفت.
بازی بر خلاف نظر بسیاری از کارشناسان بسیار کسل کننده بود.در پانزده دقیقه اول رم اکثرا دفاع می کرد.مانچینی و ورتو خوب دفاع می کردند.
پس از آن یک بار کلایورت شوت خطرناکی زد و یک بار ژکو یک ارسالی را که کلایورت فرستاده بود نتوانست با سر به توپ ضربه بزند.پلگرینی در جریان بازی کارت زرد گرفت و دیدار مقابل اودینزه را از دست داد.از دقیقه 30 به بعد بود که میلان کم کم از زیر بار فشار بیرون آمد و بازی را در دست گرفت.اما اتفاق خاصی نیفتاد.لازم به ذکر است که داور در دقیقه 33 دستور استراحت بازیکنان را داد.
نیمه دوم :در نیمه دوم بازی از قبل هم کسل کننده تر شده بود.ر کلا در نیمه دوم فرصت خاصی را بر روی دروازه حریف به وجد نیاورد!!در حوالی دقیقه 55 پرز جایگزین کلایورت شد.بعد از آن، میخیتاریان در دفاع زیاد کمک می کرد…..البته به ناچار.
از دقیقه 65 به بعد بود که میلان دیگر جدی شده بود.بعد از خطایی که ژکو در میانه میدان گرفت،پروتی جایگزین میخیتاریان و کالینیچ جایگزین ژکو شد.اینکه چرا ژکو تعویض شد را نمی دانم…..دوبراه در دقیقه 72 داور دستور به وقت استراحت داد.
متاسفانه بعد از آن مثل بازی با سمپدوریا زاپاکوستا اشتباهی مرگبار کرد و با وجود دفع عالی میرانته،ربیچ در برگشت برای میلان گل زد.بعد از آن رم کمی به خود آمد ولی در نهایت پنالتی مشکوکی برای میلان گرفته شد و چالهان اوغلو کار را تمام کرد.
نظرات شما عزیزان راجب بازی……
دانیال:”رم تو فاز هجومی مشکل داره بارها گفتم الانم میگم
البته تواین بازی انصافا میلان برتری خاصی نداشت و فونسکا تو نیمه دوم تعویضای خوبی نکرد یکم ترسو نشون داد”
امیرحسین:فونسکا چیکار کنه دقیقا؟؟
با این بازیکنا همینکه هنوزم قبل بازی امروز چند درصدی شانس سهمیه داشتیم مشخص می‌کنه که فونسکا مربی خوبی هستش و فقط مهره درست حسابی نداره که تیمش بتونه چیزی که میخواد رو ارائه بده”
ناشناس:”تقصیر مربی نیس بااین بازیکنا در حد تیم فیورنتینا و پارما و کالیاری نمیشه کار کرد.

حسرت  اون تیمی رو میکشم که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در حد بایرن و سیتی و رئال بارسا بود

این برمیگرده به مدیریت و تمام”
دوستان ما نظرات شما رو در صورتی که تقریبا کوتاه باشه و توهین در اون نباشه در اینجا خواهیم گذاشت.
این پست قابل ویرایش هست……