حامد شیرازی 1205 روز پیش
بازدید 5 بدون دیدگاه

مونتیل،محتمل ترین گزینه رم برای دفاع راست

با وجود گزینه های مختلف در موقعیت ، رم مطمئناً در تابستان امسال به دنبال ارتقاء نقش عقب خواهد بود. جالوروسی در حال حاضر پنج دفاع راست در این تیم دارد و بدون شک به دنبال فروش چندین مورد از آنها خواهد بود تا کسی را پیدا کند که متناسب با خصوصیاتی باشد که پائولو فونسکا سرمربی آن به دنبال آن است.

یکی از گزینه هایی که رم در نظر دارد ، گونزالو مونتیل از ریور پلاته است. قرارداد وی با طرف آرژانتینی در سال 2021 منقضی می شود.

پیش بینی می شود مونتیل این تابستان ریورپلاته را ترک کند ، اما رم برای دستمزدش با رقابت سخت روبرو خواهد شد. نماینده وی ، مارسلو کاراسدو امروز با کوریره دلا اسپورت صحبت کرد و فاش کرد که بسیاری از باشگاه ها علاقه مند به امضای قرارداد با این مدافع هستند.

وی گفت: “او آماده صعود به اروپا است ، بسیاری از باشگاه ها او را از جمله والنسیا و رم می خواهند. در حال حاضر ، مذاکرات به دلیل خطر اضطراری کروناویروس در حالت آماده باش قرار دارند. ”

“تیم ها نسبت به هزینه های تابستان امسال بسیار محتاط هستند.”

انتظار می رود که رم از دفاع های راست برونو پرز ، آلساندرو فلورنزی و ریک کارسدورپ بفروشد در حالی که قرارداد دیوید زاپاکوستا از چلسی نیز بعید است تمدید شود.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *