حافظ مسلمی 1213 روز پیش
بازدید 6 بدون دیدگاه

رئیس کالیاری از علاقه نینجا به رم گفت

ماسیمو چلینو رئیس کالیاری در مصاحبه جدیدش در مورد راجا ناینگولان گفت:”آخرین باری که یکدیگر را دیدیم او مرا محکم بغل کرد. به نظر من ، او به رم باز خواهد گشت ، این رویای او است.هواداران‌ رم نیز خواهان بازگشت او هستند.راجا همه چیزش را می دهد.

اگر سرنوشت راجا در دستان خودش بود در تصمیم گیری لحظه ای تردید نداشت و لباس رم تنها لباسی بود که به تن می کرد.برگشت به کالیاری لحظه ای عاطفی بود اما پوشیدن مجدد لباس رم، مهم ترین لباس دوران فوتبالش یک رویاست. سلینو مالک برشا برگشت راجا به رم را برای هواداران جالوروسی پیش بینی کرده است، اما دو سال بعد از آن خداحافظی تلخ این انتقال دور از دسترس دیده می شود.

یکی از هواداران قدیمی رم در فضای مجازی مطلبی به انتشار گذاشت”راجا برگشته، به خونه خوش اومدی”. طبق پیش بینی آئوسیلیو مدیر ورزشی اینتر راجا در پایان فصل به اینتر برخواهد گشت و سپس در مورد آینده او تصمیم گیری می شود.این بازیکن 32 ساله به سال های پایانی فوتبالش نزدیک می شود، جدایی او از اینتر خیلی کمتر از 36 میلیون هزینه شده در دو فصل قبل هزینه خواهد داشت و رم فونسکا می تواند فرصت مجددی برای او باشد. پتراکی از زمان حضور در تیم به دنبال بازیکنانی با شخصیت این چنینی بوده است.بازیکنانی که دلیلی برای بازی دارند و به تیم ارزش می دهند که این ویژگی های بارز راجا است، بازیکنی که حتی برای برگشت دستمزدش را کاهش خواهد داد. برای راجا در رم هیچوقت مسئله مالی مطرح نبوده است.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *