حامد شیرازی 1212 روز پیش
بازدید 11 بدون دیدگاه

راجا را لطفا برگردانید!

ماسیمو سلینو رئیس سابق کالیاری در مصاحبه جدیدش در مورد راجا ناینگولان گفت:”آخرین باری که یکدیگر را دیدیم او مرا محکم بغل کرد. به نظر من ، او به رم باز خواهد گشت ، این رویای او است.هواداران‌ رم نیز خواهان بازگشت او هستند.راجا همه چیزش را می دهد.”

راجا اگر می توانست سرنوشت خودش را به تنهایی تصمیم بگیرد ، برای بازگشت به رم هیچ تردیدی نخواهد داشت. او با عشق به رم باز خواهد گشت. بازگشت به کالیاری رمانتیک بود ، اما قرار دادن مهمترین دوران حرفه ای وی ، در جالوروسی ، یک رویا خواهد بود. برشیا سلینو مالک سابق کالیاری و رئیس برشا با پیش بینی بازگشت نینجا به پایتخت ، هواداران رم را احساساتی کرد. دو سال پس از آن خداحافظی محتمل شده ، این توافق ممکن است.

بسیاری از طرفداران دلباخته رم در شبکه های اجتماعی می نویسند: “راجا برگرد،اینجا خانه ی توست”. در پایان فصل او همانطور که پیش بینی می شود به اینتر برگردد ، سپس تلاش می کند راه حلی پیدا کند تا به خانه ابدی بازگردد.در 32 سالگی و با فوتبالی که اکنون به پایان دوره اش نزدیک می شود.دیدن دوباره او در رم،عملیاتی کم هزینه خواهد بود ، به دور از 36 میلیون صرف شده در دو تابستان گذشته توسط اینتر. رم فونسکا می تواند فرصتی جدید برای وی باشد. “بازیکنانی که با عشق وارد رم میشوند ،می توانند برای تیم ارزش قائل شوند.” او کسی است که پتراکی از زمانی که در تریگوریا به دنبالش است به دنبال نینجا است که نینجا حتی می خواهد حقوق خود را برای بازگشت کم کند. از همه گذشته ، راجا هرگز به خاطر پول به اینتر نرفت.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *