رم به اودریوزولا هم فکر می کند!

ایل تمپو گزارش داده است که یکی از موضع گیری هایی که رم در این تابستان که به آن توجه خواهد کرد ، دفاع راست است. برای جالوروسی در این فصل نامهای مختلفی در این نقش بازی کرده اند از جمله الساندرو فلورنزی ، لئوناردو اسپینازولا ، داوید سانتون ، برونو پرز و داوید زاپاکوستا.

رم هنوز هم در قسمت پایانی فصل زاپاکوستا را ارزیابی خواهد کرد ، با این حال نام جدیدی وجود دارد که به رم پیشنهاد شده است و موردی است که مورد استقبال برخی افراد در این باشگاه قرار دارد: آلوارو اودریوزولا ، که در حال حاضر این بازیکن رئال مادرید  به صورت قرضی در بایرن حضور دارد.

این اسپانیایی که در سال 1995 به دنیا آمد ، قبل از پیوستن به بایرن در ژانویه ، 30 میلیون یورو از رئال سوسیداد به لوس بلانكوس پیوست.

این مدافع فقط 70 دقیقه در بایرن بازی داده شده است و قرار است به اسپانیا برگردد – اما احتمالا مورد استقبال قرار نخواهد گرفت. رئال مادرید از بازگشت اشرف حکیمی از بروسیا دورتموند که در همان موقعیت بازی می کند ، استقبال می کند.

با توجه به در دسترس بودن او – رم مطمئناً تابستان امسال برای ادریوزولا تلاش خواهد کرد.اما بعید است که مبلغ 30میلیونی را با توجه به شرایط فعلی هزینه کند.