حامد شیرازی 1211 روز پیش
بازدید 9 بدون دیدگاه

مصاحبه الساندرو راجب باشگاه جدید خود

الساندرو فلورنزی مصاحبه ای را در کانال های رسمی والنسیا انجام داد و از تجربه وی در اسپانیا و از سرگیری قریب الوقوع قهرمانی برتر اسپانیا گفت.
این گفته های اوست.

چطور هستید؟
“خوب. این دو ماه در خانه بوده ام و من سعی کرده ام بیشترین استفاده را بکنم تا از نظر جسمی خوب بمانم. اکنون شروع به انجام تمرینات گروهی کرده ایم ، امیدواریم در اسرع وقت دوباره جمع شویم و به تیمی برگردیم ، زیرا ما می خواهیم فصل خوب تمام شود. “.

درباره تجربه در والنسیا و از سرگیری قهرمانی.
وی گفت: “این کار آسان نبود ، زیرا در ابتدا سه بازی داشتیم ، بعد از اینکه من آبله مرغان را گرفتم و بعد از آن کرونا ویروس وجود داشت ، بنابراین من نتوانستم از آنچه محیط والنسیا است استفاده کنم ، شما در استادیوم نفس می کشید. می خواهم هواداران را نشان دهم که چه کاری می توانم انجام دهم. بازی کردن بدون آنها برای ما آسان نخواهد بود زیرا هرچند همه قدرت تشویق والنسیا را می دانند .ما این را هم در دیدار مقابل آتالانتا دیدیم ، جایی که آنها در خارج از کشور ما را حمایت کردند. بازی بدون هواداران مطمئناً متفاوت خواهد بود ، اما ما می خواهیم بعد از این لحظات دشوار شادی زیادی به آنها ببخشیم. ”

در بازگشت به کار با همراهانش.
“کار ما اشتیاق ما است ، توپ همان چیزی است که عشق را در درون ما شعله ور می کند ، ما تمایل زیادی برای شروع دوباره داریم. ما خوشحالیم که به زودی دوباره شروع می شود ، زیرا ما تمایل زیادی برای رفتن به میدان داریم.”

در قرنطینه
وی گفت: “ما قطعاً عادت نداریم برای مدت طولانی در خانه بمانیم. من از آن استفاده کردم که تا حد ممکن در کنار پسرم بمانم و با او بازی کنم. او عادت ندارد پدرش را اینقدر طولانی در خانه ببیند.”سخت تلاش کرده ام تا آماده باشم و نمی توانم صبر کنم تا به بازی برگردم. ”

در مورد آرزوی آشنایی از قبل با شهر و ارتباط با مردم.
من در مسافرت هایم چند بار به ریو رفتم و دیدم افراد زیادی پیراهن والنسیا را پوشیدند و همین باعث شد تا احساس من بسیار شود. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *