آرش رنجبر 1229 روز پیش
بازدید 7 بدون دیدگاه

کلایورت؛ راضی از انتخاب رم

جاستین کلایورت در مصاحبه جدید خود با مجله هلدن درباره رابطه خود با مادرش و ترک آژاکس صحبت کرد.

وقتی به خانه می آیی چکار می کنی؟

” وقتی به هلند برمیگردم می خواهم در کنار عزیزانم باشم. ما یک گروه بزرگ از خانواده و دوستان عزیز هستیم که با هم غذا می خوریم. این برای من بسیار مهم است. ”

برادرانت؟

” پیوند من و برادرانم بسیار نزدیک است. من بسیار متاسفم از اینکه از وقتی در رم زندگی می کنم آن ها را ندیده ام. ”

مادرت؟

” من همیشه هرگاه او را می بینم خوشحال هستم و این برای من بسیار اهمیت دارد. من تمام مدت زندگی ام را با او گذراندم ، وقتی که باید تصمیمی بگیرم همیشه با او تماس می گیرم و او همیشه به فکر من است و برای من خوبی می خواهد. اگر او مجبور باشد چیزی بگوید ، آن را می گوید اما همیشه به شکلی مهربانانه. او یک مادر بسیار مهربان و با محبت است. ”

وقتی خوب بازی می کنی ، به او فکر می کنی؟

” من برای او خوشحالم ، بله ، و همچنین برای پدرم که می تواند به من افتخار کند. حتی برای برادرانم و برای همه کسانی که دوستشان دارم. همیشه می خواهم در زمین بدرخشم و آن ها انگیزه های بزرگی در من ایجاد می کنند. قطعا مادرم نقش تعیین کننده ای دارد. ”

دوران کودکی ات؟

” پدر و مادرم در زمان جوانی از هم جدا شده اند و من یاد گرفتم که فرزند آینده ام را از طلاق در دوران کودکی اش محافظت کنم. من خیلی اذیت نشدم اما کودکی فرزندانم را همچون کابوس می دانم. به همین دلیل دوست دختر ندارم. ”

آیا دوست داشتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به همراه آژاکس بازی کنی؟

” قطعا دوست داشتم. من و دلیخت هم سن هستیم و از سن 12 13 سالگی همدیگر را می شناسیم. از دیدن او که در چنین مسابقه ی سطح بالایی بازی می کند خوشحال بودم. با این حال فکر می کردم عجیب است که آژاکس را بدون حضور خودم در آنجا می بینم اما اینگونه پیش آمد. در زندگی شما انتخاب می کنید. من به خودم افتخار می کنم. ”

ترک کردن آژاکس در جوانی؟

” من به دنبال یک ماجراجویی جدید بودم. من مطمئنا در مورد آن فکر می کردم. من پی بردم که رمی ها چقدر مرا می خواستند و من فکر کردم که رم یک انتخاب عالی است. من راضی هستم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *