حافظ مسلمی 1239 روز پیش
بازدید 6 بدون دیدگاه

فونسکا؛عاشق رم هستم.

فونسکا:برگشت فوتبال باعث افزایش روحیه همه می شود.

عصر چهارشنبه پابلو فونسکا مصاحبه ای با ایستگاه رادیویی ایتالیایی تله داشته است که در مورد حواشی اخیر کشور که فوتبال را نیز در بر گرفته است به گفتگو پرداخته است.

نظر مربی پرتقالی این است که باید به بازیکنان حرفه ای فوتبال اجازه دهند تا به تمرینات طراحی شده برگردند تا آماده از سرگیری مسابقات ۲۰۱۹_۲۰۲۰شوند.

فونسکا می گوید: اکنون ادامه مسابقات بسیار مهم می باشد.

“دوران سختی را سپری می کنیم ولی به نظرم باعث خوش بین تر شدن همه می شود.”

او اضافه کرد:”نمی توانم درک کنم چطور می شود به پارک که جایی مملو از جمعیت هست برویم و بدویم ولی نمیتوانیم در تریگوریا جایی که می توانیم تمرینات انفرادی را کنترل کنیم، تمرین کنیم.”

“آماده اجرای تمامی قوانین هستیم، مرکز تمرین ما امکانات کافی را دارد.”

به نظر شما میزیان اهمیت ادامه مسابقات فوتبال حتی از دید اجتماعی چقدر است؟

“اکنون خیلی زیاد. در حال سپری کردن دوران سختی هستیم و باشگاه می تواند مردم را برای لحظاتی از فکر این شرایط دور کند. احساس می کنم با تلاش و پیروزی میتونیم این حس را برای تمامی هوادارن رم فراهم کنیم.”

“اینجا با جاهای دیگری که مربی گری کردم متفاوته. اینجا مردم به شدت روی تیم خود حساس هستند. در این زمان باعث افتخاره که اینجا هستم ،باشگاه کارهای فوق العاده ای برای جامعه در این دوران کرده است که نشان دهنده ارتباط مناسب بین مردم و باشگاه است. این اتقاق از نتایج و بردها نیز باارزش تر است.”

زمانی که در مورد رم صحبت میکنی به نظر احساسی میای؟

“واقعا عاشق رم هستم،نه تنها تیم بلکه شهر. حس خارق العاده ای دارد، این شهر را به شدت دوست دارم. اینجا نیاز به تعریف من ندارد همه مید  دانند که زیباترین جای جهان است. باید بگویم زندگی در اینجا به همراه هواداران بسیار جذاب ست. باشگاه به خوبی سازمان دهی شده است، جو خوبی در تیم حکمفرماست. افراد زیادی در بخش های زیادی به شدت مشغول تلاش هستند. برای یک مربی یافتن همچین جایی به شدت سخت هست و به عنوان یک مربی باعث افتخار است که ایجا هستم.”

زمانی که مربی جدید می رسد باید با تمام بازیکنان مرتبط شود.

“زمانی که مربی جدید می رسد،مخصوصا در یک کشور جدید ، زمان می برد تا ذهنیت و فرهنگ آن منطقه را بشناد.همه ما لاتین هستیم و ایتالیایی ها و پرتقالی ها ارتبط ریشه ای باهم دارند که کار من را ساده تر کرد.”

“ارتباط خیلی مهم ست باید بتوانی در بازیکن ایجاد انگیزه کنی، اینجا بیشتر افراد از جمله بازیکنان رو درک میکنم برای همین آنها هم خواسته های من را درک میکنند.”

اولین بار کی حس کردی که به آمدن به رم علاقه داری؟

“پرتقالی ها همواره فوتبال ایتالیا را دنبال می کنند و رم هم یکی از تیم های مورد علاقه ام بود. زمانی که در المیپکو با شاختار مقابل رم قرار گرفتم حس کردم علاقه دارم این تیم رو هدایت کنم. هوادارا اون شب عالی بودن و جو اینجا فوق العاده بود.”

بعد با خودم فکر کردم خوشحال میشم که این تیم را در این جو هدایت کنم.”

 

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *