حافظ مسلمی 1266 روز پیش
بازدید 3 بدون دیدگاه

مصاحبه پلگرینی با ایل تمپو

لورنزو پلگرینی در یک مصاحبه طولانی و مفصل با ایل تمپو در مورد رم و وضعیت پیچیده این روزهای ایتالیا و دنیا صحبت کرده.گزیده ای از صحبت های لورنزو در زیر قرار گرفته ست.

رم در حال ارائه و اجرای ایده ها و ابتکارات بسیار مفید و سودمند و انسان دوستانه ای است.
” به عنوان یک رمی و متولد شهر رم افتخار میکنم به کارهای باشگاه چونکه واقعا باشگاه در تلاش است که دست مردم را بگیرد و بتواند به مردم کمک کند. برای مثال کمک حال هواداران مسن رم شده، اینطور به نظر می رسد که وقتی این بسته های حاوی خوراکی و مواد ضروری و مایحتاج رو دریافت میکنند یا مرکز تماس و پشتیبانی که در حال فعالیت است تا افراد در معرض خطر بدون اینکه بیرون برن برای تهیه این وسایل و ماسک و مایحتاج ، در خانه این بسته را تحویل میگیرند.”

لیگ دوباره شروع خواهد شد؟
” به نظر من قطعا سلامتی و امنیت جانی مهم ترین چیزی است که در این برهه زمانی باید سنجیده شود. توقف لیگ کار درستی بود، در همین حال من معتقدم که ما بازیکن ها باید وقتی دوباره شروع کنیم به بازی کردن که همه چیز درست شده باشد ، تا هم نه خودمان و نه خانواده هایمان و نه هیچ کس دیگه را به این خطر و ریسک بندازیم. باید در شروع دوباره لیگ اختیارات خودمون رو داشته باشیم، این چیزی است که از هم تیمی هام و سایر بازیکنان شاغل در لیگ فهمیدم.
ما می خواهیم که بازی کنیم و فکر میکنم که اگر اوضاع به شرایط قبل برگرده ما قادر به دوباره بازی کردن با تعداد تیم کمتر خواهیم بود تا مردمی که در این شرایط سخت در خانه ماندند بازی ها را ارائه کنیم. این می تواند خبر کمی بهتر و خوبی برای تمام دوست داران فوتبال و خانواده ها باشد.”

کاهش حقوق؟
“ما با شرکتی در ارتباط هستیم كه همه ی جلسات و تصمیماتی كه اتخاذ می شود ما را به روز می كند. در داخل تیم ، ما برای یافتن بهترین راه حل شروع به گفتگو و گفتگو كردیم. با این وجود ، این هنوز موضوعی است كه من ترجیح می دهم از این امر محفوظ بمانید زیرا نه ما و نه شرکت چیزی درمورد تصمیم گیری ابلاغ نکرده ایم.”

آینده؟
“با توجه به این دوره دشوار ، صحبت از بازار کمی پوچ به نظر می رسد ، من آن را به طور کلی و نه فقط در مورد وضعیتم می گویم. همانطور که بارها گفتم ، رم را در رشد مداوم می بینم ، به خصوص از نظر ارزش ها و انسانیت. امیدوارم که مسیر رشد من موازی با مسیر باشگاه باشد.”

 

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *