حافظ مسلمی 1272 روز پیش
بازدید 8 بدون دیدگاه

مصاحبه مونتلا و بالبو با اسکای

وینچنزو مونتلا و آبل بالبو به تازگی مصاحبه ای با اسکای اسپرت داشته اند که گزیده ای از آن در زیر قرار گرفته ست.

ایا به زندگی کردن در رم علاقه داری که در اینجا مانده ای؟
بالبو: به زندگی کردن در رم علاقه مندم و از سال هزار و نهصد و نود و سه که به این شهر برای زندگی امدم ، اینجا را بعد سی سال هنوز ترک نکرده ام.”
خودت را در کدام بازیکن کنونی میتوانی ببینی؟
بالبو: انتخاب ساده ای نیست ، من سبک خاصی از فوروارد بودم که شباهتی به فوروارد کلاسیک نداشت ، من چیزی در ژکو می بینم ، که بسیار شبیه به من است ، زیرا او کسی است که حتی اگر در منطقه وسیعی بازی کند ، قادر به بازگشت و کمک به مانور و ساخت بازی با تیم است .”
ژکو صد و دو گل برای رم به ثمر رسانده و از نظر گلزنی آمارش با وینچنزو برابر شده ، این اتفاق با یک توییت زیبا که به تمجید از ژکو پرداخته شده بود همراه شد ، این درسته؟
مونتلا:، ما در همان خیابان زندگی می کنیم که ژکو زندگی میکند و این اتفاق چند روز قبل از اینکه پسرم امانوئل از من خواست عکسی با او داشته باشد اتفاق افتاد و عکس گرفتن او با این اتفاق همزمان شد. من خودم را در دیبالا می بینم. من داستانی را میخواهم برایتان روایت کنم، در یکی از دوران مربیگری ام ، حدود ده سال قبل ، مدیر موناکو که همیشه به آرژانتین می رفت ، برگشت و گفت ” من یک بازیکن پیدا کردم که بسیار شبیه مونتلا است و وی در آرژانتین است. او در سری B در آرژانتین بازی می کند “و من گفتم باید او را بخریم “و او پاسخ داد که خیلی گران است. در آن زمان قبلاً 3/4 میلیون هزینه داشت ، اما بعد از آن من همیشه او را دنبال کرده ام و باید بگویم خیلی اوقات خودم را در او می بینم. اگرچه پائولو دوست دارد بیشتر از من نقش بازی کند.
بین توتی و دل پیرو کدام کامل تر بودند؟
مونتلا:سوال خوبیه ، من هفت هشت سال با فرانچسکو همبازی بودم و در تیم ملی الکس را دیدم ، انها دو بازیکن متفاوت با پست یکسان هستند ، زمانی که توتی تبدیل به مهاجم وسط شد ، الکس یک مهاجم دوم با حس عالی گلزنی بوده.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *