حافظ مسلمی 1268 روز پیش
بازدید 6 بدون دیدگاه

مصاحبه جدید توتی با اسکای

فرانچسکو توتی به تازگی مصاحبه ای با اسکای اسپرت داشته ست که بخش های مهم آن در زیر قرار گرفته ست.

چگونه وقت خود را در خانه سپری می کنید؟
“روز طولانی است،اما خوشبختانه من یک خانواده دارم که از من حمایت می کند و ما همیشه در کنار فرزندان هستیم. روز من بین کارهای خانگی، ، با گیمز و بدنسازی ، می گذرد.”

آیا فیلمی وجود دارد که شما به خصوص دوست دارید و آن را مرور خواهید کرد؟
“در این 20 روز ما ویدیو های Netflix را بین سریال های تلویزیونی و فیلم ها بارگیری کرده ایم. عصر تنها راه برای گذر زمان است و ما می خواهیم سریال خانه کاغذی را که امشب آغار میشود ببینیم..”

شما برای کمک به اسپالانزانی چه کاری انجام می دهید؟
“ما هرگز انتظار نداشتیم که خود را در این شرایط پیدا کنیم ، یک مشکل واقعی ، جدی. ما 15 دستگاه خریداری کردیم ، تقریبا 350،000 یورو جمع کردیم که به بهترین روش از آنها استفاده خواهیم کرد ، با گرفتن آمبولانس ، ماشین آلات برای نجات هرچه بیشتر مردم با استفاده از قهرمانان جهان 2006 ما ابتکاری را با صلیب سرخ انجام دادیم و مبلغ خوبی به دست آوردیم. ”

سوال لیپی: شما فکر نمی کردید که بتوانید در جام جهانی 2006 بازی کنید. در پایان این کار را با اراده ای عالی انجام دادید
وی ادامه داد: “در ماه فوریه من این آسیب دیدگی بسیار جدی را تجربه کردم. همان شب ماریانی به دلیل شکستگی فیبر و پارگی رباط ها روی من عمل کرد. این یک عمل سخت بود ، هر چیزی از سرم عبور کرد ، من مطمئن بودم که قادر نخواهم بود برای رفتن به جام جهانی. ماریانی بعد از عمل به من گفت که او همه چیز را انجام داده است و بهبودی من از این به بعد بر عهده خودم خواهد بود. روز بعد من با بازدید لیپی این غافلگیری زیبا را داشتم .آن اراده ، عشق و آرزو را دیدم که مربی برای من ارسال کرد که به من قدرت این را داد که از تونل طولانی تاریک با میل به شرکت در مسابقات قهرمانی جهان خارج شوم. می دانستم آخرین نفر خواهم بود. با تشکر از مربی و همراهانم!جام جهانی مهمترین جایزه ای که می توانید برای برنده شدن داشته باشید “.

چرا زود تیم ملی را ترک کردید؟
“این تصمیمی گرفته شده قبل از اینکه صدمه ببینم. هر سال تقریبا 60 بازی انجام می دادم و مشکل برگشتی داشتم و مجبور شدم چیزی را کنار بگذارم. من نمی توانستم رم را کنار بگذارم ، همچنین به دلیل بازی نکردن برای رم نمی توانستم بروم. برای من، رم همه چیز بود ، زندگی من ، زیباترین سفر من بود. خوشبختانه با برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهان ، ماجراجویی را در تیم ملی به پایان رساندم. ”

ده روسی کار خود را با پیراهن دیگری تمام کرد. آیا می توانستید این فرصت را داشته باشید؟
“من به آنچه دانیله انجام داده احترام می گذارم ، همه آزاد هستند که بتوانند انتخاب خودشان را انجام دهند. من در پایان کارم ، هم در خارج از کشور و هم در ایتالیا ، فرصت هایی داشتم اما شک داشتم. من می خواستم ادامه دهم ، احساس کردم می توانم چیز دیگری بدهم اما در پایان یک یا دو سال هیچ چیز تغییر نمی کرد. انتخاب من برای زندگی این بود که یک پیراهن رم را بپوشم و انجام یک سال بازی به غیر از تیم رم ، همه چیز را تغییر می دادم ، من همه ی اعتبار های گذشته را زیر پا می گذاشتم. ”

در ایتالیا چه تیمی شما را می خواست؟
“سمپدوریا به هر قیمتی من را می خواست . او متولد رم و یک رومانیست ست.”

“وداع من روزی زیبا و بد بود. بد بود چون از بازی کردن دست کشیدم ، روز زیبایی بود چونکه عشقی که از مردم دیدم غیرقابل تصور بود. فکرش رو نمیکردم که کاری به جایی برسه که جوری گریه کنم که کسیکه بهش وابسته بودم دیگه نتونم ببینم. نمیتونستم جلوی احساساتم رو بگیرم چونکه برای ماه ها بود که در مورد بازی آخر و اینکه چه اتفاقاتی میتواند بیفتد فکر میکردم. از این مردم تشکر میکنم که همیشه خیلی چیزها به من بخشیدن و هنوز هم بهم خیلی چیزها در این عشق میدن و همیشه تلاش کردم که در مستطیل سبز باشم. تمام اینها مایه خوش شانسی من بود.

” رم هم اکنون در سربالایی و سراشیبی قرار دارد. متاسفانه به این مشکلات عادت کردیم. فونسکا یک مربی بزرگ است، مربی ای که دارد کهفوتبال ایتالیا ، شهر و خیلی چیزها رو درک می کند همه در موردش چیزهای خوبی می گویند بازیکنان هم همینطور. با اتحاد و تلاش میتوانیم حضور عالی ای در لیگ داشته باشیم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *