حامد شیرازی 1276 روز پیش
بازدید 12 بدون دیدگاه

مصاحبه جذاب لورنزو پلیگرینی:از پریماورا تا عشق به رم و وضعیت کنونی

لورنتزو پلگرینی که این روزها در خانه قرنطینه است،به سوالات خبرنگاران جواب داد:

این روزها روال شما چیست؟

“من زود بیدار می شوم و دو سگم را بیرون بیاورم. وقت زیادی را با دخترم کاملی و همسرم می گذرانم. ناهار را می گذارم و بعد از ظهر  برنامه تمرینی را که روزانه دریافت می کنم را پشت سر می گذارم. بعد از آن ، من وقت بیشتری را با کاملیا و همسرم می گذرانم ، شاید یک فیلم و یک سریال تلویزیونی را تماشا کنم. ”

آیا شما در حال حاضر کسل می شوید؟ چقدر دلتان برای فوتبال تنگ شده است؟

“من روال اصلی را خیلی از دست داده ام، اما من از این زمان برای کنار خانواده ام استفاده می کنم. نمی توانم صبر کنم تا به روال معمول خودم برسم – آموزش در تریگوریا و مسابقات ما. امیدوارم که به زودی همه چیز به حالت عادی برگردد. همه و این که تمام این وضعیت تا حد ممکن مثبت برطرف شود. ”

باب: چه احساسی داشت که در دربی رم موفق به گلزنی در زمین حریف شدید؟

“این بازی من از فصل گذشته خاطرات دوست داشتنی تری دارم. فرم بازی دشوار بودیم و دربی نقطه عطف بالقوه بود که معلوم می شود ، تا حدی ، از جمله برای من شخصاً خیلی سخت بود.

“فقط فکر کنید که چه لحظه ای به این معنی است که پسری از رم ، با تمام خانواده هواداران رم ، در دربی بیاید و گل بزند ، در چنین شرایط سختی برای تیم ، وقتی که فقط هیچ چیز برای ما مناسب پیش نمی رفت. پدر من در استادیوم آنجا بود و من شنیدم که او مجبور است به داخل برود و یک لیوان آب بنوشد زیرا احساس می کرد که می خواهد غش کند. ”

AS Roma Ru: اگر می توانستید ورزشی غیر از فوتبال را انتخاب کنید ، چه می شد؟

“تنیس ورزشی است که من بیشتر از آن دنبال می کنم. با فوتبال بسیار متفاوت است – از آنجا که این یک ورزش فردی است ، شما فقط به نقاط قوت خود اعتماد دارید. من آن را به عنوان یک کودک بازی کردم اما من خیلی خوب نیستم. من تماشای آن را ترجیح می دهم تنیسورهای مورد علاقه من [راجر] فدرر و [نواک] جوکوویچ هستند. ”

Ro: ژانر فیلم مورد علاقه شما چیست؟

“من فیلم های جنایتی را دوست دارم ، به ویژه فیلم هایی که از داستان های واقعی الهام گرفته شده اند. فیلمی که می توانم به همه توصیه کنم ، شهروندان مطابق قانون است. این شانس را می توانید ببینید.”

مانوئلا: شدیدترین احساسی که تاکنون در زمان حضور در رم احساس کرده اید چیست؟

وی گفت: “من می توانم بگویم رم – بارسلونا اما شخصاً خاطره ای که هنوز بسیار در ذهن من است ورود ما به ورزشگاه برای رم – لیورپول است. اگرچه ما 5-2 به دور از خانه از دست می دادیم ، صدها نفر از هواداران از مربی استقبال کردند و تشویق کردند. هیچ وقت فکر نمی کردم بتوانم چیزی شبیه به این را تجربه کنم. ”

دیوید: اولین حضور شما در سزنا را به یاد دارید؟ رودی گارسیا قبل از بازی و قبل از شروع بازی به شما چه گفت؟ آیا قبلاً می دانستید که ویژگی آن را دارید؟

“رودی گارسیا قبل از بازی برای همه بازیکنان آرزوی موفقیت می کرد و دستورالعمل های نهایی را پشت سر می گذاشت. آن روز به من گفت که آماده باشم. من کاملاً در حال استرس زیاد بودم که بازی کنم. وقتی او مرا به بیرون فرستاد تا گرم شود. من می دانستم که شاید زمان آن رسیده است که اولین بازی خود را انجام دهم. من نمی توانم به اندازه کافی از او تشکر کنم – ما یک رابطه زیبا داریم.

او گفت: “وقتی من به کار آمدم ، كمی از ترس و وحشت وجود داشت. ما به لطف یك گل دانیله [دروسی] به یكی از اوضاع سخت بودیم و با نتیجه 1 بر صفر به پیروزی رسیدیم. 25 دقیقه از بازی باقی مانده بود و من مستقیم وارد شدم. من می خواستم رم برنده شود. احساس تنش وجود دارد اما یک بار که من در زمین حضور داشتم ، همه چیز آسان تر شد. دوره های قبل و بعد از مسابقه از خود مسابقه هیجان انگیز بودند. ”

سینزیا: سلام از فلوریدا! آیا می توانید آخرین خال کوبی خود را توصیف کنید؟ آیا برای کاملیا است؟

“بله ، این یک سی است که روی گردن من است و به او اختصاص داده شده است
فرانچسکا: تولد کاملیا چقدر شما را تغییر داده است؟

“بسیار زیاد. وقتی حال و هوای بدی دارم یا عصبانی هستم ، هر وقت احساس دیدن می کنم احساسات منفی درون را می بینم. او یک منبع الهام آرامش است – دانستن اینکه من وظیفه خود را برای گذراندن تعلیماتی که داشتم ، فهمیدن زندگی او امری است که باید به آن افتخار کنیم. خانواده من برای من اساسی است ، بنابراین پدر و مادرم ، برادرانم و پسر عموی من. همه آنها برایم مهم هستند. ”

دانیله: شما اغلب پاس های طولانی و دقیق را بدون نگاه کردن ، و همچنین کمک های دیدنی و جذاب که ما را به یاد [فرانچسکو] توتی می اندازد ، تولید می کنید. شما از نظر فوتبالی شبیه چه کسی هستید؟

“من هرگز توتی نخواهم بود. او یک افسانه ، قهرمان و یک مرجع است. بدیهی است ، من بسیار خوشحالم که نظرهایی را می شنوم ، اما فرانچسکو،فرانچسکو است و هرگز کسی مثل او متولد نخواهد شد. من لورنزو هستم. دوست ندارم مقایسه کنم. من فقط سعی می کنم بهترین لورنزو باشم که می توانم به خاطر رم باشم. ”

TeamDDR: آیا یک سریال تلویزیونی وجود دارد که شما توصیه می کنید؟

“من به تازگی تماشای فیلم زیر را به پایان رسانده ام. این یک سریال جرم است و با گذشت زمان اضافی که در دسترسم است ، من هر سه فصل را قبلاً دیده ام. خیلی جالب بود.”

دیگو: آیا لحظه ای از زمان حضور شما با تیم پریماوا وجود دارد که شما را با شور و شوق به یاد دارید؟

“هر وقت فکر می کنم به وقت خود با سمت پریماورا برمی گردم خونم جوش می خورد که نتوانستیم یک جایزه کسب کنیم. در فصل 2014-15 ما دو نیمه نهایی و دو فینال بازی کردیم اما هرگز جامی نبردیم.

“یکی از خاطره های خاص من ، گلی است که من در لیگ جوانان در لاتینا برابر منچسترسیتی به ثمر رساندم. این گل ما را 2-0 به پیروزی رساند .

بچه های بتهای شما چه کسانی بودند؟

“به عنوان یک هوادار رم ، بت های من همیشه فرانچسکو [توتی] و دانیله [دروسی] بودند ، درست مثل آنها برای پسر عموهای من ، پدرم ، تمام خانواده.

وی گفت: “گذشته از این دو ، بازیکنی که من همیشه تحسین می کنم رونالدینیو است. او چنین کلاس داشت که بتواند شما را به هر جایی ترانسفر کند. او سرگرم کننده بود . همچنین توانایی فنی و کیفیت او من واقعاً تحسین کردم که او چقدر خودش را از آنجا لذت برد. ”

Fossilrocket: شدیدترین آسیبی که مجبور به غلبه بر آن شدید چیست؟

“شکستگی ریز که در بازی مقابل لک به تحمل پنجمین متاتارس خود تحمل کردم ، سخت بود زیرا من در شرایط خوبی قرار داشتم و انتظار نداشتم مجبور به انجام یک عمل باشم. اما به محض این که توانستم ، صبحانه زدم و کار کردم. بعد از ظهر برای بازگشت به تناسب اندام – و من از راهی که برگشتم خوشحالم. ”

واهیو: آیا می دانید که رم در اندونزی طرفداران زیادی دارد؟

“من چندین فیلم دیده ام ، از جمله زمانی که رم در جاکارتا دوستانه بازی کرد. این چشمگیر و غیر منتظره است و قطعاً باعث افتخار ما می شود.”

بهترین گلی که تاکنون برای رم به ثمر رسانده اید چیست؟

“بهترین گل من شاید یکی بود که من در دسامبر مقابل فیورنتینا به ثمر رساندم ، به دلیل حرکتی که منجر به شوت من شد. من از اولین گلم برای این باشگاه ، مقابل اسپال مقابل کوروا سود ، خاطرات خوبی دارم. من امیدوارم که به زودی برخی از موارد حتی بهتر را به ثمر برسانم!”

رویای نهایی شما به عنوان بازیکن چیست؟

“برای برنده شدن. من سعی می کنم همه چیز ممکن را یاد بگیرم و نوع ذهنی صحیح را از افرادی که موفقیت داشته ام یاد بگیرم. فراز و نشیب ها ، اما آنچه فرق می کند نحوه برخورد با آنهاست. من سعی می کنم آرام باشم و فقط روی سخت کار کردن تمرکز کنم.

“من سعی می کنم خودم را به عنوان قطاری که در مسیرهای آن حرکت می کند تجسم کنم ، هیچ وقت بدون توجه به اینکه چه موانعی با آن روبرو شود متوقف شود. برای من و تیمم ، امید من این است که بتوانیم پیروز شویم.”

بازی برای تیمی که از زمان کودکی حمایت کرده اید چه احساسی دارد؟

“این یک احساس شگفت انگیز است. من به تمام بچه هایی که در کودکی با آنها بازی می کردم فکر می کنم و وقتی اکنون برای حمایت از رم به ورزشگاه آمده ام. احساس می کنم همه آن بچه ها بخشی از من هستند و من بخشی از آن هستم. این یک احساس خارق العاده است

او گفت: “این تقریبا غیر قابل توصیف است. این یکی از بهترین چیزها تاکنون است ، نه تنها برای من بلکه برای خانواده ام. پدرم مثل من یک قهرمان است تا بداند که می داند چه احساسی دارد وقتی می بیند من را در میدان رم وارد میدان می کنم. باعث افتخار بیشتر من می شود. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *