مصاحبه کاستی و پیزارو با اسکای

مارکو کاستی و داویده پیزارو مهره های سابق رم اخیرا با اسکای اسپورت مصاحبه ای درباره روزهای حضورشان در جالوروسی داشته اند که گزیده ای از آنها در زیر قرار گرفته ست.
شما بازی های زیادی در کارنامه فوتبالی خود دارید، پیراهن های مختلفی در بازی ها گرفتید، به کدام یک بیشترین حسادت را داشتین؟
پیزارو: “پیراهن پائولو مالدینی ، در بازی آخرش در سن سیرو، ما آن بازی را برنده شده بودیم.”
کاستی: “سوال خوبی است، فکر میکنم پیراهن رونالدو، اون روزها پدیده بود.”

گفته میشود که ساری کمک مربی ندارد. درست است؟ دوست دارید که با ساری کار کنید؟
پیزارو: ” من خوش شانس بودم که با مربیان زیادی کار کردم ، مربیانی که علاقمند به بازی از میان میدان و بازی سازی از خط هافبک بودند. ساری یکی از این مربی ها است، مطمئنم که در سیستم او با مشکلی روبرو نخواهم شد، با ساری در ناپلی روبرو شدم، لذتبخش بود.”

اولین چیزی که به ذهن تون میرسه وقتی در مورد بازیکنان دیگر رم فکر میکنید؟ چیزی هست که باعث اتحاد شما بشه؟
پیزارو: ” چیزی که نمیتوانستم در مورد مارکو و مکسس و توتی تحمل کنم انگشت وسط نشون دادنشون بود”
کاستی: ” روحیه دادن و بالا نگه داشتن روحیه بچه ها در تیم لازم بود! یادم می آید که وقتی میباختیم پیزارو ناراحت و عصبی میشد، متن و دستنوشته مینوشت. با مربی و کادر فنی رابطه خوبی داشت چونکه در اودینزه هم با همان مربی کار کرده بود”

بازی اول پیزارو در الیمپیکو رو به یاد دارید؟ در اون بازی تعویض شد و به تعویض شدنش عکس العمل بدی نشون داد.!
پیزارو: ” تو میخوای فقط در مورد چیزای خوب حرف بزنی(خنده داویده)
کاستی: ” حقیقت رو میگم من، یادم نمیاد . مسئله در همان اول بازی حل شده بود.”
پیزارو: ” بازی خیلی بدی برای من بود بد بازی کردم. کاستتی یادش نمیاد که مربی ما رو در سالن بدنسازی جمع کرد، تونتو شاید یادش بیاد. مربی به من گفت که حرفی داری سوالی داری، من هم گفتم نه! سکوتی حکمفرما شد…(خنده داویده) بعدش سر تمرین رفتیم ، بعد از اون بازی در چمپیونزلیگ در برابر شاختار من خوب بازی کردم.”

بهترین خاطره ای که از شهر و تیم رم دارید؟
“پیزارو: “با شرایط مالی بد تیم مان بسته شد در روزهای سختی که همراه خانواده سنسی در برابرش ایستادیم. حتی در سخت ترین لحظات هم که تنها هدف ما بازی های پیش رو بود باز هم ما خوشحال بودیم و لذت میبردیم از همه چیز.”