حافظ مسلمی 1302 روز پیش
بازدید 8 بدون دیدگاه

مصاحبه پدر زانیولو در مورد پسرش

ایگور زانیولو ، پدر نیکولو زانیولو، با رته اسپرت مصاحبه ای داشت که مهم ترین بخش های صحبت او در زیر قرار گرفته ست.

“بهبودی نیکولو؛ بسیار خوب پیش می رود، اما همیشه بهتر است با این نوع صدمات ارام پیش بروید. یک ماه پیش امیدهای کمی وجود داشت. نیکولا این شانس را نداشت که به مسابقات قهرمانی اروپا برود ، اما اکنون او امید دارد. رم تصمیم نهایی را در مورد توانایی نیکولی برای حضور در مسابقات قهرمانی اروپا خواهد گرفت. مانچینی همچنین عدم حضور در این رقابت را در نظر گرفت.”

نیکولو چگونه است؟
“او بسیار خوب است ، از نظر روحی و جسمی. هر ماه او چک جدیدی انجام می دهد ، اما ما راضی هستیم.”

آیا تصمیم حضور در رقابت اروپایی گرفته شده است؟
،این تصمیم توسط رم که مالک اوست گرفته می شود. امید این است که به شرایط گذشته بازگردد.. اگر او 100٪ نبود ، دیدن او در مسابقات اروپا بی فایده خواهد بود. بعد از شش ماه،زانو بهبود پیدا می‌کند.، اما پس از آن باید به استادیوم بازگردد ، باید ترس را از نظر ذهنی پشت سر بگذارد. و برای این کار  زمان بیشتر طول می کشد. ”

توده عضلانی؟
“پروفسور ماریانی به من گفت که استروتمن در این مرحله از بهبودی هفت سانتی متر عضله از دست داده است ، در حالی که نیکولوتنها یک سانتی متر از دست داد.”

واقعیت این است که شما نمی توانید از خارج به صورت زنده بازی کنید؟
“او تا روز شنبه خوب است ، پس از دیدن هم تیمی هایش در زمین بیرون می رود ، وی ناامید و عصبی است. اما اکنون او دلیل آن را بیان کرده است. یک پسر بیست ساله همیشه دوست دارد به زمین برود. ”

محبت طرفداران را احساس می کنید؟
“قطعا و شاید همین مسئله باعث شده تا وی اینقدر سریع صدمه را بپذیرد. او فهمید که چقدر عاشق شهر و محیط است ، حتی هواداران لاتزیو. ”

بنرهایی علیه زانیولو وجود داشته است.
“من به عنوان یک بازیکن سابق می گویم که آنها چیزهایی هستند که بخشی از بازی هستند. نیکولو آن را جدی نگرفت. این برای او یک افتخار است ، به این معنی که از او می ترسند. او رومی است و می خواست در دربی برنده شود ، او این بنرهای هواداران حریف را مثبت در نظر گرفت. او به من گفت کارما خیلی زیاد است ، دیر یا زود در دربی گل می زنم”.

پست؟
 “من متقاعدم می تواند به عنوان وبنگر خوب عمل می كند. همچنین می تواند به عنوان یک مهاجم بازی کند ، او باید خود را در درون فضاها قرار دهد.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *